- strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                            
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    93    5    29   148.50     
              2 KANTAK          BOGUMIŁ         1    52    5    19   148.04     
              3 BARTOŁD         ADAM            1    72    5    39   146.32     
              4 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    18   146.19     
              5 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    56    5    19   146.07     
              6 WOŹNIAK         JANUSZ          1   101    5    49   144.71     
              7 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    50    5     7   142.46     
              8 ROGOWSKI        STEFAN          1    45    5     7   141.84     
              9 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     6   139.55     
             10 KRAUZE          STANISŁAW       1    36    5     8   139.37     
             11 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    14   137.20     
             12 GUS             MARCIN          1    48    5     9   136.72     
             13 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    51    5     9   136.18     
             14 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    51    5    11   132.49     
             15 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     9   129.77     
             16 LIEC            JAN             1    55    4     4   106.02     
             17 KREZYMON        JÓZEF           1    38    4     4   105.64     
             18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    39    4     4   105.43     
             19 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    33    4     4   104.06     
             20 GZELA           ANDRZEJ         1    28    3     3    81.91     
             21 BUJAK           SŁAWOMIR        1    43    3     3    81.81     
             22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    2     2    51.56     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    2     2    51.01     
             24 JELIŃSKI        ADAM            1    39    2     2    50.04     
             25 MAZELLA         JAN             1    43    1     1    29.18     
             26 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    28.36     
             27 GÓRSKI          JAN             1    16    1     1    28.11     
             28 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    1     1    24.06     
             29 PATOCKI         BENEDYKT        1    63    0     1     0.00     
             30 KORDECKI        GRZEGORZ        1    26    0     0     0.00     
             31 MAKOWSKI        EDMUND          1    13    0     0     0.00     
             32 RYDZEWSKI       LESZEK          1    41    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 3]                                      
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5   15    347.81  33.8      
    2    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    342.24  39.7      
    3    3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    340.95  32.6      
    4    4 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5   15    340.32  36.9      
    5    9 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5   15    334.11  26.2      
    6    5 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5   15    329.49  31.3      
    7   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5   15    329.28  29.2      
    8    6 GUS             MARCIN          1  5  5  5   15    324.97  20.0      
    9    7 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5   15    323.82  22.1      
   10   14 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5   15    320.32  15.9      
   11    8 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5   15    319.79  27.0      
   12   13 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    318.54  21.1      
   13   16 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5   15    312.42  14.4      
   14   12 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5   15    311.79  19.5      
   15   15 LIEC            JAN             1  5  5  4   14    280.44  12.2      
   16   17 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5  4   13    267.65  16.8      
   17   18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4   12    254.26  16.4      
   18   22 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5   11    244.30  18.9      
   19   11 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2   12    232.32  13.4      
   20   19 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3   10    213.59  10.8      
   21   21 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2    8    158.69  17.0      
   22   27 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4    7    157.03   7.1      
   23   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2    7    144.76  16.3      
   24   20 MAZELLA         JAN             1  5  1  1    7    139.91   7.9      
   25   28 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3    6    134.58  10.2      
   26   23 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  3  0    6    102.06   6.2      
   27   25 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1    5     93.05   8.9      
   28   26 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1    4     84.61   9.1      
   29   29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1    3     63.81   9.7      
   30   30 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0    0      0.00   0.0      
   31   31 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   32   32 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0      

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 KAMIEŃ POMORSKI                          
            Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                     
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    93    5    29   148.90     
              2 WOŹNIAK         JANUSZ          1   101    5    49   148.64     
              3 KANTAK          BOGUMIŁ         1    52    5    19   148.37     
              4 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    56    5    19   147.94     
              5 BARTOŁD         ADAM            1    72    5    39   146.70     
              6 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    18   146.19     
              7 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    14   143.68     
              8 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    50    5     7   142.46     
              9 ROGOWSKI        STEFAN          1    45    5     7   141.84     
             10 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     6   139.55     
             11 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    51    5     9   139.40     
             12 KRAUZE          STANISŁAW       1    36    5     8   139.37     
             13 GUS             MARCIN          1    48    5     9   136.72     
             14 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    51    5    11   132.49     
             15 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     9   129.77     
             16 LIEC            JAN             1    55    4     4   106.02     
             17 KREZYMON        JÓZEF           1    38    4     4   105.64     
             18 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    39    4     4   105.43     
             19 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    33    4     4   104.06     
             20 GZELA           ANDRZEJ         1    28    3     3    81.91     
             21 BUJAK           SŁAWOMIR        1    43    3     3    81.81     
             22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    15    2     2    51.56     
             23 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    2     2    51.01     
             24 JELIŃSKI        ADAM            1    39    2     2    50.04     
             25 MAZELLA         JAN             1    43    1     1    29.18     
             26 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    16    1     1    28.36     
             27 GÓRSKI          JAN             1    16    1     1    28.11     
             28 PATOCKI         BENEDYKT        1    63    1     1    24.29     
             29 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    1     1    24.06     
             30 KORDECKI        GRZEGORZ        1    26    0     0     0.00     
             31 MAKOWSKI        EDMUND          1    13    0     0     0.00     
             32 RYDZEWSKI       LESZEK          1    41    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Sekcja NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 4]                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5  5   15    348.45  33.8      
    2    3 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5  5   15    343.91  32.6      
    3    2 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5  5   15    342.24  39.7      
    4    4 BARTOŁD         ADAM            1  5  5  5   15    340.91  36.9      
    5   10 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5  5   15    335.51  29.2      
    6    5 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5  5   15    335.45  21.1      
    7   11 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5  5   15    335.05  26.2      
    8    7 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5  5   15    329.49  31.3      
    9    8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  5  5   15    329.31  22.1      
   10    9 GUS             MARCIN          1  5  5  5   15    324.97  20.0      
   11    6 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5  5   15    323.68  27.0      
   12   16 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  5  5   15    320.32  15.9      
   13   17 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5  5   15    315.42  14.4      
   14   12 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5  5   15    312.15  19.5      
   15   14 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5  4   14    287.05  16.8      
   16   15 LIEC            JAN             1  5  5  4   14    286.92  12.2      
   17   19 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  3  4   12    254.26  16.4      
   18   23 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  5  5   11    244.30  18.9      
   19   13 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5  2   12    232.32  13.4      
   20   20 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5  3   10    213.59  10.8      
   21   18 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  5  1   11    196.04   6.2      
   22   22 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1  2    8    158.69  17.0      
   23   21 MAZELLA         JAN             1  5  2  1    8    158.06   7.9      
   24   27 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  3  0  4    7    157.03   7.1      
   25   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --  2    7    145.17  16.3      
   26   28 GZELA           ANDRZEJ         1 --  3  3    6    134.58  10.2      
   27   25 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --  1    5     93.05   8.9      
   28   26 GÓRSKI          JAN             1  3 --  1    4     84.61   9.1      
   29   29 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2  1    3     63.81   9.7      
   30   30 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --  0    0      0.00   0.0      
   31   31 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
   32   32 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0  0    0      0.00   0.0