PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SZCZECINEK z dnia 06.05.18                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:43:17.  N 16:39:45.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  126.952 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   61                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  3288                           
      5.Ilość konkursów.......................:  658                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1399.14                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1190.79                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,41,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,07,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 35 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   28   │ 1335   │  205  │15.36│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   20   │ 1217   │  281  │23.09│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   13   │  736   │  172  │23.37│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   61   │ 3288   │  658  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                       z lotu SZCZECINEK, w dniu 06.05.18                                                                                         
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 PIETRAS KRZYSZTOF               2  124              G M  8:41:10     1399.14   0.30 131-101-  5  120.559  20.000                                           
   1 PIETRAS KRZYSZTOF               2   51                   8:41:10     1399.14   0.30   2  <   3>  120.559   0.000                                           
   3 PIETRAS KRZYSZTOF               2   25                   8:41:15     1397.79   0.91   3  <   4>  120.559   0.000                                           
   4 PIETRAS KRZYSZTOF               2   24                   8:41:16     1397.52   1.22   4  <   5>  120.559   0.000                                           
   5 PIETRAS KRZYSZTOF               2   94                   8:41:17     1397.25   1.52   5  <   6>  120.559   0.000                                           
   6 PIETRAS KRZYSZTOF               2   42                   8:41:18     1396.98   1.82   6  <   7>  120.559   0.000                                           
   7 PIETRAS KRZYSZTOF               2   11                   8:41:19     1396.71   2.13   7  <   8>  120.559   0.000                                           
   8 PIETRAS KRZYSZTOF               2    8                   8:41:21     1396.17   2.43   8  <   8>  120.559   0.000                                           
   8 PIETRAS KRZYSZTOF               2   55                   8:41:21     1396.17   2.43   9  <  10>  120.559   0.000                                           
  10 PIETRAS KRZYSZTOF               2   57                   8:41:24     1395.36   3.04  10  <  11>  120.559   0.000                                           
  11 PIETRAS KRZYSZTOF               2   73                   8:41:26     1394.82   3.35  11  <  12>  120.559   0.000                                           
  12 PIETRAS KRZYSZTOF               2   74                   8:41:59     1386.00   3.65  12  <  13>  120.559   0.000                                           
  13 PIETRAS KRZYSZTOF               2    5                   8:42:01     1385.47   3.95  13  <  14>  120.559   0.000                                           
  14 PIETRAS KRZYSZTOF               2   30                   8:42:21     1380.18   4.26  14  <  16>  120.559   0.000                                           
  15 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   55                   8:28:41     1377.49   4.56  65- 22-  5  101.498   0.000                                           
  16 PIETRAS KRZYSZTOF               2  139              G M  8:42:48     1373.11   4.87  15  <  16>  120.559  19.910                                           
  16 PIETRAS KRZYSZTOF               2    1              G M  8:42:48     1373.11   4.87  16  <  18>  120.559  19.910                                           
  18 PIETRAS KRZYSZTOF               2  100                   8:42:49     1372.85   5.47  17  <  19>  120.559   0.000                                           
  19 PIETRAS KRZYSZTOF               2  113              G M  8:42:51     1372.33   5.78  18  <  21>  120.559  19.890                                           
  20 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   40              G M  8:28:58     1372.21   6.08   2  <  54>  101.498  19.880                                           
  21 PIETRAS KRZYSZTOF               2  101                   8:42:53     1371.81   6.39  19  <  21>  120.559   0.000                                           
  21 PIETRAS KRZYSZTOF               2   19                   8:42:53     1371.81   6.39  20  <  23>  120.559   0.000                                           
  23 PIETRAS KRZYSZTOF               2  156              G M  8:42:54     1371.55   7.00  21  <  24>  120.559  19.870                                           
  24 PIETRAS KRZYSZTOF               2  153              G M  8:42:55     1371.29   7.30  22  <  25>  120.559   0.000                                           
  25 PIETRAS KRZYSZTOF               2  151              G M  8:42:56     1371.03   7.60  23  <  26>  120.559   0.000                                           
  26 PIETRAS KRZYSZTOF               2    3              G M  8:42:57     1370.77   7.91  24  <  27>  120.559   0.000                                           
  27 PIETRAS KRZYSZTOF               2  154              G M  8:42:59     1370.25   8.21  25  <  28>  120.559   0.000                                           
  28 PIETRAS KRZYSZTOF               2   69                   8:43:00     1369.99   8.52  26  <  28>  120.559   0.000                                           
  28 PIETRAS KRZYSZTOF               2   77                   8:43:00     1369.99   8.52  27  <  30>  120.559   0.000                                           
  30 PIETRAS KRZYSZTOF               2   67                   8:43:01     1369.73   9.12  28  <  30>  120.559   0.000                                           
  30 PIETRAS KRZYSZTOF               2   98                   8:43:01     1369.73   9.12  29  <  32>  120.559   0.000                                           
  32 PIETRAS KRZYSZTOF               2   56                   8:43:02     1369.47   9.73  30  <  33>  120.559   0.000                                           
  33 PIETRAS KRZYSZTOF               2    7                   8:43:18     1365.33  10.04  31  <  34>  120.559   0.000                                           
  34 PIETRAS KRZYSZTOF               2   33                   8:43:19     1365.08  10.34  32  <  35>  120.559   0.000                                           
  35 PIETRAS KRZYSZTOF               2   81                   8:43:27     1363.02  10.64  33  <  36>  120.559   0.000                                           
  36 PIETRAS KRZYSZTOF               2    4                   8:43:28     1362.76  10.95  34  <  37>  120.559   0.000                                           
  37 PIETRAS KRZYSZTOF               2   72                   8:43:30     1362.25  11.25  35  <  38>  120.559   0.000                                           
  38 PIETRAS KRZYSZTOF               2   89                   8:43:31     1361.99  11.56  36  <  38>  120.559   0.000                                           
  38 PIETRAS KRZYSZTOF               2   28                   8:43:31     1361.99  11.56  37  <  40>  120.559   0.000                                           
  40 PIETRAS KRZYSZTOF               2   85                   8:43:32     1361.74  12.17  38  <  40>  120.559   0.000                                           
  40 PIETRAS KRZYSZTOF               2  111                   8:43:32     1361.74  12.17  39  <  42>  120.559   0.000                                           
  42 PIETRAS KRZYSZTOF               2  127              G M  8:43:52     1356.63  12.77  40  <  43>  120.559   0.000                                           
  43 PIETRAS KRZYSZTOF               2   65                   8:44:18     1350.05  13.08  41  <  44>  120.559   0.000                                           
  44 PIETRAS KRZYSZTOF               2   60                   8:44:30     1347.03  13.38  42  <  45>  120.559   0.000                                           
  45 PIETRAS KRZYSZTOF               2   76                   8:44:36     1345.53  13.69  43  <  45>  120.559   0.000                                           
  45 PIETRAS KRZYSZTOF               2  130              G M  8:44:36     1345.53  13.69  44  <  48>  120.559   0.000                                           
  47 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              G M  8:40:43     1345.50  14.29  47- 26-  5  115.332  19.720                                           
  48 PIETRAS KRZYSZTOF               2  147              G M  8:44:37     1345.27  14.60  45  <  49>  120.559   0.000                                           
  49 PIETRAS KRZYSZTOF               2  102                   8:44:40     1344.52  14.90  46  <  50>  120.559   0.000                                           
  50 PIETRAS KRZYSZTOF               2   16                   8:44:41     1344.27  15.21  47  <  52>  120.559   0.000                                           
  51 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M  8:41:00     1341.07  15.51   2  <  71>  115.332  19.700                                           
  52 PIETRAS KRZYSZTOF               2    2              G M  8:45:02     1339.05  15.82  48  <  53>  120.559   0.000                                           
  53 PIETRAS KRZYSZTOF               2   62                   8:45:04     1338.55  16.12  49  <  57>  120.559   0.000                                           
  54 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              G M  8:30:56     1336.67  16.42   3  <  55>  101.498  19.680                                           
  55 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   16              G M  8:31:00     1335.50  16.73   4  <  79>  101.498  19.670                                           
  56 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              G M  8:55:29     1334.35  17.03  97- 32-  5  134.080  19.670                                           
  57 PIETRAS KRZYSZTOF               2  150              G M  8:45:33     1331.41  17.34  50  <  58>  120.559   0.000                                           
  58 PIETRAS KRZYSZTOF               2   59                   8:45:41     1329.45  17.64  51  <  59>  120.559   0.000                                           
  59 PIETRAS KRZYSZTOF               2   32                   8:46:08     1322.89  17.94  52  <  64>  120.559   0.000                                           
  60 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M  8:48:25     1322.03  18.25  98- 44-  5  123.500  19.640                                           
  61 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49              G M  8:48:26     1321.80  18.55   2  <  63>  123.500  19.630                                           
  62 GRDEŃ ARTUR                     3    1              G M  8:37:48     1321.53  18.86  36- 11-  5  109.423  19.630                                           
  63 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   82                   8:48:29     1321.09  19.16   3  <  66>  123.500   0.000                                           
  64 PIETRAS KRZYSZTOF               2   31                   8:46:16     1320.95  19.46  53  <  68>  120.559   0.000                                           
  65 BIRNA PIOTR                     3   13              G M  8:37:49     1319.98  19.77  57- 15-  5  109.316  19.610                                           
  66 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52                   8:48:34     1319.91  20.07   4  <  69>  123.500   0.000                                           
  67 KANTAK BOGUMIŁ                  1   48              G M  8:48:46     1319.66  20.38  51- 11-  5  123.740  19.600                                           
  68 PIETRAS KRZYSZTOF               2  112                   8:46:22     1319.51  20.68  54  <  74>  120.559   0.000                                           
  69 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   93                   8:48:38     1318.98  20.99   5  <  70>  123.500   0.000                                           
  70 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   89                   8:48:42     1318.04  21.29   6  <  73>  123.500   0.000                                           
  71 KACZYŃSKI MARIAN                3   35              G M  8:42:41     1315.32  21.59   3  <  72>  115.332  19.570                                           
  72 KACZYŃSKI MARIAN                3   66                   8:42:42     1315.07  21.90   4  < 112>  115.332   0.000                                           
  73 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                   8:48:57     1314.53  22.20   7  <  84>  123.500   0.000                                           
  74 PIETRAS KRZYSZTOF               2  114              G M  8:46:45     1314.00  22.51  55  <  76>  120.559   0.000                                           
  75 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   48              G M  8:55:34     1313.91  22.81  57- 18-  5  132.136  19.550                                           
  76 PIETRAS KRZYSZTOF               2  137              G M  8:46:47     1313.52  23.11  56  <  77>  120.559   0.000                                           
  77 PIETRAS KRZYSZTOF               2   87                   8:46:53     1312.09  23.42  57  <  91>  120.559   0.000                                           
  78 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   18              G M  8:51:08     1311.39  23.72 120- 35-  5  126.068  19.530                                           
  79 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    6              G M  8:32:27     1310.50  24.03   5  <  83>  101.498  19.530                                           
  80 BIRNA PIOTR                     3   35              G M  8:38:30     1309.17  24.33   2  < 150>  109.316  19.520                                           
  81 MYKOWSKI TADEUSZ                2   58              G M  8:49:45     1306.45  24.64  52- 21-  5  123.786  19.510                                           
  82 GUZ TOMASZ                      3   18              G M  8:39:52     1303.60  24.94  71- 12-  5  110.632  19.510                                           
  83 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    2              G M  8:32:54     1302.93  25.24   6  <  87>  101.498  19.500                                           
  84 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   84                   8:49:52     1301.83  25.55   8  <  86>  123.500   0.000                                           
  85 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   14              G M  8:58:05     1300.70  25.85   2  <  89>  134.080  19.490                                           
  86 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M  8:49:58     1300.46  26.16   9  <  97>  123.500  19.480                                           
  87 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   68                   8:33:04     1300.15  26.46   7  < 113>  101.498   0.000                                           
  88 LASKOWSKI STANISŁAW             3   11              G M  8:43:58     1298.66  26.76  63- 18-  5  115.537  19.470                                           
  89 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              G M  8:58:20     1297.55  27.07   3  <  90>  134.080  19.460                                           
  90 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              G M  8:58:21     1297.34  27.37   4  < 111>  134.080  19.460                                           
  91 PIETRAS KRZYSZTOF               2  117              G M  8:47:56     1297.26  27.68  58  <  93>  120.559   0.000                                           
  92 DOERING KAZIMIERZ               3    2              G M  8:44:03     1297.19  27.98  79- 13-  5  115.515  19.450                                           
  93 PIETRAS KRZYSZTOF               2  149              G M  8:47:58     1296.80  28.28  59  <  93>  120.559   0.000                                           
  93 PIETRAS KRZYSZTOF               2   34                   8:47:58     1296.80  28.28  60  <  96>  120.559   0.000                                           
  95 LASKOWSKI STANISŁAW             3   15              G M  8:44:07     1296.47  28.89   2  <  98>  115.537  19.430                                           
  96 PIETRAS KRZYSZTOF               2  104                   8:48:00     1296.33  29.20  61  <  99>  120.559   0.000                                           
  97 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   51                   8:50:17     1296.13  29.50  10  < 103>  123.500   0.000                                           
  98 LASKOWSKI STANISŁAW             3    7              G M  8:44:09     1295.98  29.81   3  < 105>  115.537  19.410                                           
  99 PIETRAS KRZYSZTOF               2  129              G M  8:48:02     1295.87  30.11  62  < 101>  120.559   0.000                                           
 100 DOERING KAZIMIERZ               3   74                   8:44:10     1295.50  30.41   2  < 122>  115.515   0.000                                           
 101 PIETRAS KRZYSZTOF               2  138              G M  8:48:04     1295.41  30.72  63  < 133>  120.559   0.000                                           
 102 GUS MARCIN                      1   38              G M  8:56:03     1295.37  31.02  48- 11-  5  130.897  19.390                                           
 103 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   86                   8:50:21     1295.23  31.33  11  < 104>  123.500   0.000                                           
 104 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   54                   8:50:23     1294.78  31.63  12  < 107>  123.500   0.000                                           
 105 LASKOWSKI STANISŁAW             3   31              G M  8:44:14     1294.77  31.93   4  < 165>  115.537  19.370                                           
 106 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M  8:50:39     1294.16  32.24   2  < 110>  123.786  19.360                                           
 107 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   21              G M  8:50:27     1293.87  32.54  13  < 109>  123.500  19.350                                           
 108 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M  9:00:41     1293.68  32.85  43- 17-  5  136.720  19.350                                           
 109 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   34              G M  8:50:29     1293.42  33.15  14  < 116>  123.500  19.340                                           
 110 MYKOWSKI TADEUSZ                2   36              G M  8:50:43     1293.25  33.45   3  < 115>  123.786  19.340                                           
 111 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   25              G M  8:58:42     1292.96  33.76   5  < 121>  134.080  19.330                                           
 112 KACZYŃSKI MARIAN                3   25              G M  8:44:19     1291.27  34.06   5  < 114>  115.332  19.320                                           
 113 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   59                   8:33:38     1290.78  34.37   8  < 130>  101.498   0.000                                           
 114 KACZYŃSKI MARIAN                3    3              G M  8:44:22     1290.55  34.67   6  < 119>  115.332  19.310                                           
 115 MYKOWSKI TADEUSZ                2   62              G M  8:50:57     1290.11  34.98   4  < 179>  123.786  19.310                                           
 116 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              G M  8:50:46     1289.59  35.28  15  < 117>  123.500   0.000                                           
 117 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   66                   8:50:47     1289.37  35.58  16  < 131>  123.500   0.000                                           
 118 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   13              G M  9:00:53     1288.95  35.89  52-  8-  5  136.478  19.290                                           
 119 KACZYŃSKI MARIAN                3   19              G M  8:44:30     1288.63  36.19   7  < 120>  115.332   0.000                                           
 120 KACZYŃSKI MARIAN                3   37              G M  8:44:34     1287.67  36.50   8  < 123>  115.332   0.000                                           
 121 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79                   8:59:09     1287.37  36.80   6  < 129>  134.080   0.000                                           
 122 DOERING KAZIMIERZ               3   83                   8:44:49     1286.12  37.10   3  < 139>  115.515   0.000                                           
 123 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              G M  8:44:41     1285.99  37.41   9  < 126>  115.332   0.000                                           
 124 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              G M  8:44:53     1285.41  37.71  51- 23-  5  115.537  19.250                                           
 125 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   40              G M  8:44:54     1285.17  38.02   2  < 132>  115.537  19.250                                           
 126 KACZYŃSKI MARIAN                3   34              G M  8:44:46     1284.80  38.32  10  < 201>  115.332   0.000                                           
 127 WOŹNIAK JANUSZ                  1   21              G M  8:58:33     1283.02  38.63 100- 10-  5  132.857  19.230                                           
 128 GRDEŃ ARTUR                     3   38              G M  8:40:19     1282.55  38.93   2  < 254>  109.423  19.230                                           
 129 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   58                   8:59:44     1280.20  39.23   7  < 137>  134.080   0.000                                           
 130 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              G M  8:34:19     1279.66  39.54   9  < 134>  101.498   0.000                                           
 131 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   10              G M  8:51:32     1279.35  39.84  17  < 145>  123.500   0.000                                           
 132 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    3              G M  8:45:19     1279.24  40.15   3  < 144>  115.537  19.200                                           
 133 PIETRAS KRZYSZTOF               2  135              G M  8:49:16     1278.91  40.45  64  < 135>  120.559   0.000                                           
 134 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   30              G M  8:34:22     1278.85  40.75  10  < 143>  101.498   0.000                                           
 135 PIETRAS KRZYSZTOF               2   38                   8:49:18     1278.46  41.06  65  < 135>  120.559   0.000                                           
 135 PIETRAS KRZYSZTOF               2   93                   8:49:18     1278.46  41.06  66  < 140>  120.559   0.000                                           
 137 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   35              G M  8:59:53     1278.37  41.67   8  < 137>  134.080   0.000                                           
 137 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   37              G M  8:59:53     1278.37  41.67   9  < 167>  134.080   0.000                                           
 139 DOERING KAZIMIERZ               3   77                   8:45:22     1278.29  42.27   4  < 246>  115.515   0.000                                           
 140 PIETRAS KRZYSZTOF               2    6                   8:49:22     1277.56  42.58  67  < 141>  120.559   0.000                                           
 141 PIETRAS KRZYSZTOF               2   23                   8:49:23     1277.33  42.88  68  < 142>  120.559   0.000                                           
 142 PIETRAS KRZYSZTOF               2  141              G M  8:49:24     1277.11  43.19  69  < 148>  120.559   0.000                                           
 143 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              G M  8:34:31     1276.44  43.49  11  < 146>  101.498   0.000                                           
 144 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   39              G M  8:45:31     1276.42  43.80   4  < 185>  115.537  19.130                                           
 145 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   92                   8:51:46     1276.27  44.10  18  < 156>  123.500   0.000                                           
 146 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   11              G M  8:34:34     1275.64  44.40  12  < 221>  101.498   0.000                                           
 147 BARTOŁD ADAM                    1   46              G M  8:57:37     1275.59  44.71  70- 20-  5  130.897  19.110                                           
 148 PIETRAS KRZYSZTOF               2  152              G M  8:49:33     1275.08  45.01  70  < 148>  120.559   0.000                                           
 148 PIETRAS KRZYSZTOF               2   52                   8:49:33     1275.08  45.01  71  < 152>  120.559   0.000                                           
 150 BIRNA PIOTR                     3    2              G M  8:40:45     1274.82  45.62   3  < 157>  109.316  19.090                                           
 151 BARTOŁD ADAM                    1   43              G M  8:57:42     1274.56  45.92   2  < 269>  130.897  19.090                                           
 152 PIETRAS KRZYSZTOF               2   27                   8:49:37     1274.18  46.23  72  < 154>  120.559   0.000                                           
 153 PRABUCKI ZENON                  3   14              G M  8:45:47     1273.74  46.53  41-  9-  5  115.634  19.070                                           
 154 PIETRAS KRZYSZTOF               2   88                   8:49:40     1273.51  46.84  73  < 159>  120.559   0.000                                           
 155 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M  9:02:22     1273.39  47.14   2  < 182>  136.720  19.060                                           
 156 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   48              G M  8:52:00     1273.20  47.45  19  < 162>  123.500   0.000                                           
 157 BIRNA PIOTR                     3   23              G M  8:40:52     1273.09  47.75   4  < 174>  109.316  19.050                                           
 158 SUROWIECKI MAREK                2   65                   8:52:47     1273.08  48.05  62-  1-  0  124.486   0.000                                           
 159 PIETRAS KRZYSZTOF               2   17                   8:49:42     1273.06  48.36  74  < 161>  120.559   0.000                                           
 160 BUJAK SŁAWOMIR                  1    7              G M  9:01:30     1272.37  48.66  39-  5-  5  135.507  19.030                                           
 161 PIETRAS KRZYSZTOF               2   36                   8:49:46     1272.17  48.97  75  < 172>  120.559   0.000                                           
 162 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   41              G M  8:52:05     1272.10  49.27  20  < 162>  123.500   0.000                                           
 162 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   53                   8:52:05     1272.10  49.27  21  < 170>  123.500   0.000                                           
 164 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M  9:00:26     1271.64  49.88  47- 11-  5  134.073  19.010                                           
 165 LASKOWSKI STANISŁAW             3   25              G M  8:45:52     1271.50  50.18   5  < 293>  115.537  19.000                                           
 166 BĄBER WALDEMAR                  2   11              G M  8:52:07     1271.18  50.49  27-  7-  5  123.453  19.000                                           
 167 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   83                   9:00:29     1271.10  50.79  10  < 168>  134.080   0.000                                           
 168 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M  9:00:30     1270.90  51.09  11  < 169>  134.080   0.000                                           
 169 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  101                   9:00:33     1270.30  51.40  12  < 175>  134.080   0.000                                           
 170 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   16              G M  8:52:14     1270.14  51.70  22  < 180>  123.500   0.000                                           
 171 BĄBER WALDEMAR                  2   12              G M  8:52:12     1270.09  52.01   2  < 255>  123.453  18.960                                           
 172 GUZ TOMASZ                      3   43              G M  8:42:07     1269.93  52.31   2  < 194>  110.632  18.960                                           
 172 PIETRAS KRZYSZTOF               2   49                   8:49:56     1269.93  52.31  76  < 178>  120.559   0.000                                           
 174 BIRNA PIOTR                     3   17              G M  8:41:05     1269.89  52.92   5  < 245>  109.316  18.950                                           
 175 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   12              G M  9:00:37     1269.50  53.22  13  < 204>  134.080   0.000                                           
 176 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    6              G M  9:00:46     1269.41  53.53  25-  9-  5  134.261  18.930                                           
 176 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    8              G M  9:00:46     1269.41  53.53   2  < 181>  134.261  18.930                                           
 178 PIETRAS KRZYSZTOF               2  145              G M  8:49:59     1269.27  54.14  77  < 230>  120.559   0.000                                           
 179 MYKOWSKI TADEUSZ                2   44              G M  8:52:32     1269.17  54.44   5  < 215>  123.786  18.920                                           
 180 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   57                   8:52:19     1269.05  54.74  23  < 202>  123.500   0.000                                           
 181 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    7              G M  9:00:50     1268.61  55.05   3  < 264>  134.261  18.900                                           
 182 PIÓR ZYGMUNT                    1   25              G M  9:02:48     1268.28  55.35   3  < 212>  136.720  18.900                                           
 183 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   44              G M  9:02:38     1267.99  55.66   2  < 376>  136.478  18.890                                           
 184 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   24              G M  8:59:14     1267.69  55.96   2  < 187>  132.136  18.890                                           
 185 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   25              G M  8:46:10     1267.32  56.27   5  < 198>  115.537  18.880                                           
 186 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M  9:02:37     1266.90  56.57  53-  4-  3  136.340  18.870                                           
 187 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   53                   8:59:20     1266.48  56.87   3  < 210>  132.136   0.000                                           
 188 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   49              G M  8:54:33     1266.38  57.18   2  < 190>  126.068  18.860                                           
 189 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   41              G M  8:53:58     1266.28  57.48  87- 13-  5  125.319  18.860                                           
 190 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  122                   8:54:34     1266.17  57.79   3  < 191>  126.068   0.000                                           
 191 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  113                   8:54:36     1265.74  58.09   4  < 191>  126.068   0.000                                           
 191 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    2              G M  8:54:36     1265.74  58.09   5  < 195>  126.068  18.840                                           
 193 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   47              G M  8:54:38     1265.63  58.70  82-  7-  3  126.099  18.830                                           
 194 GUZ TOMASZ                      3   33              G M  8:42:25     1265.57  59.00   3  < 209>  110.632  18.820                                           
 195 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   29              G M  8:54:37     1265.53  59.31   6  < 195>  126.068  18.820                                           
 195 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   23              G M  8:54:37     1265.53  59.31   7  < 195>  126.068  18.820                                           
 195 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   79                   8:54:37     1265.53  59.31   8  < 200>  126.068   0.000                                           
 198 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   32              G M  8:46:19     1265.24  60.22   6  < 206>  115.537   0.000                                           
 198 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   87                   9:02:58     1265.24  60.22  74- 11-  3  136.604   0.000                                           
 200 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   17              G M  8:54:39     1265.11  60.83   9  < 203>  126.068   0.000                                           
 201 KACZYŃSKI MARIAN                3   81                   8:46:10     1265.07  61.13  11  < 217>  115.332   0.000                                           
 202 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   79                   8:52:38     1264.94  61.44  24  < 207>  123.500   0.000                                           
 203 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   52                   8:54:40     1264.90  61.74  10  < 208>  126.068   0.000                                           
 204 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              G M  9:01:01     1264.71  62.04  14  < 255>  134.080   0.000                                           
 205 KANTAK BOGUMIŁ                  1   13              G M  8:52:51     1264.59  62.35   2  < 328>  123.740  18.760                                           
 206 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   23              G M  8:46:22     1264.54  62.65   7  < 220>  115.537   0.000                                           
 207 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M  8:52:41     1264.29  62.96  25  < 257>  123.500   0.000                                           
 208 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   63                   8:54:43     1264.26  63.26  11  < 213>  126.068   0.000                                           
 209 GUZ TOMASZ                      3   15              G M  8:42:31     1264.13  63.56   4  < 428>  110.632  18.730                                           
 210 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M  8:59:33     1263.86  63.87   4  < 253>  132.136  18.730                                           
 211 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   52                   8:59:27     1263.60  64.17  52-  6-  4  131.983   0.000                                           
 212 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M  9:03:12     1263.59  64.48   4  < 229>  136.720  18.720                                           
 213 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  143                   8:54:47     1263.42  64.78  12  < 214>  126.068   0.000                                           
 214 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   16              G M  8:54:48     1263.21  65.09  13  < 216>  126.068   0.000                                           
 215 MYKOWSKI TADEUSZ                2   18              G M  8:53:00     1263.12  65.39   6  < 232>  123.786   0.000                                           
 216 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    5              G M  8:54:49     1263.00  65.69  14  < 219>  126.068   0.000                                           
 217 KACZYŃSKI MARIAN                3   38              G M  8:46:19     1262.99  66.00  12  < 218>  115.332   0.000                                           
 218 KACZYŃSKI MARIAN                3   48              G M  8:46:20     1262.76  66.30  13  < 224>  115.332   0.000                                           
 219 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   76                   8:54:52     1262.36  66.61  15  < 221>  126.068   0.000                                           
 220 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   35              G M  8:46:32     1262.24  66.91   8  < 225>  115.537   0.000                                           
 221 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   90                   8:54:53     1262.15  67.21  16  < 227>  126.068   0.000                                           
 221 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   24              G M  8:35:25     1262.15  67.21  13  < 276>  101.498   0.000                                           
 223 GUS MARCIN                      1   26              G M  8:58:43     1262.06  67.82   2  < 228>  130.897  18.650                                           
 224 KACZYŃSKI MARIAN                3   41              G M  8:46:24     1261.84  68.13  14  < 301>  115.332   0.000                                           
 225 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   52                   8:46:35     1261.55  68.43   9  < 236>  115.537   0.000                                           
 226 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    2              G M  8:58:38     1261.53  68.73  25-  5-  5  130.736  18.630                                           
 227 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  107                   8:54:56     1261.52  69.04  17  < 235>  126.068   0.000                                           
 228 GUS MARCIN                      1   16              G M  8:58:46     1261.46  69.34   3  < 354>  130.897  18.620                                           
 229 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M  9:03:23     1261.45  69.65   5  < 243>  136.720  18.610                                           
 230 PIETRAS KRZYSZTOF               2   37                   8:50:35     1261.30  69.95  78  < 242>  120.559   0.000                                           
 231 GZELA ANDRZEJ                   1   27              G M  9:03:14     1260.88  70.26  31-  2-  2  136.469  18.600                                           
 232 MYKOWSKI TADEUSZ                2   29              G M  8:53:12     1260.55  70.56   7  < 244>  123.786   0.000                                           
 233 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   15              G M  8:59:59     1260.53  70.86  56- 11-  5  132.335  18.590                                           
 233 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   14              G M  8:59:59     1260.53  70.86   2  < 270>  132.335  18.590                                           
 235 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   35              G M  8:55:01     1260.47  71.47  18  < 239>  126.068   0.000                                           
 236 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   36              G M  8:46:40     1260.40  71.78  10  < 280>  115.537   0.000                                           
 237 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   72                   8:55:05     1259.94  72.08   2  < 240>  126.099   0.000                                           
 238 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   29              G M  8:46:41     1259.88  72.38  75- 14-  5  115.510  18.560                                           
 239 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   22              G M  8:55:05     1259.63  72.69  19  < 564>  126.068   0.000                                           
 240 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   75                   8:55:08     1259.31  72.99   3  < 309>  126.099   0.000                                           
 241 SZYCA JÓZEF                     2   47              G M  8:57:33     1259.30  73.30  76- 12-  5  129.141  18.540                                           
 242 PIETRAS KRZYSZTOF               2   66                   8:50:45     1259.10  73.60  79  < 259>  120.559   0.000                                           
 243 PIÓR ZYGMUNT                    1   23              G M  9:03:39     1258.35  73.91   6  < 262>  136.720   0.000                                           
 244 MYKOWSKI TADEUSZ                2    3              G M  8:53:25     1257.78  74.21   8  < 265>  123.786   0.000                                           
 245 BIRNA PIOTR                     3   57                   8:41:55     1257.71  74.51   6  < 247>  109.316   0.000                                           
 246 DOERING KAZIMIERZ               3   26              G M  8:46:51     1257.65  74.82   5  < 248>  115.515  18.510                                           
 247 BIRNA PIOTR                     3   21              G M  8:41:57     1257.23  75.12   7  < 250>  109.316   0.000                                           
 248 DOERING KAZIMIERZ               3   23              G M  8:46:53     1257.19  75.43   6  < 340>  115.515  18.500                                           
 249 LIEC JAN                        1   26              G M  9:00:37     1256.84  75.73  55-  8-  4  132.743  18.490                                           
 250 BIRNA PIOTR                     3   66                   8:42:02     1256.03  76.03   8  < 299>  109.316   0.000                                           
 251 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   49              G M  9:01:58     1255.78  76.34  41-  5-  5  134.327  18.480                                           
 252 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   10              G M  8:46:59     1255.77  76.64   2  < 294>  115.510  18.470                                           
 253 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   31              G M  9:00:14     1255.65  76.95   5  < 273>  132.136  18.470                                           
 254 GRDEŃ ARTUR                     3   34              G M  8:42:10     1255.33  77.25   3  < 258>  109.423  18.460                                           
 255 BĄBER WALDEMAR                  2   19              G M  8:53:21     1255.24  77.55   3  < 349>  123.453  18.450                                           
 255 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M  9:01:49     1255.24  77.55  15  < 304>  134.080   0.000                                           
 257 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   99                   8:53:25     1254.87  78.16  26  < 314>  123.500   0.000                                           
 258 GRDEŃ ARTUR                     3   14              G M  8:42:12     1254.85  78.47   4  < 285>  109.423  18.440                                           
 259 PIETRAS KRZYSZTOF               2  148              G M  8:51:05     1254.73  78.77  80  < 260>  120.559   0.000                                           
 260 PIETRAS KRZYSZTOF               2  157              G M  8:51:09     1253.86  79.08  81  < 263>  120.559   0.000                                           
 261 JELIŃSKI ADAM                   1   16              G M  9:03:48     1253.78  79.38  44-  6-  5  136.411  18.420                                           
 262 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M  9:04:03     1253.74  79.68   7  < 292>  136.720   0.000                                           
 263 PIETRAS KRZYSZTOF               2  119              G M  8:51:10     1253.65  79.99  82  < 266>  120.559   0.000                                           
 264 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    5              G M  9:02:07     1253.41  80.29   4  < 272>  134.261  18.400                                           
 265 MYKOWSKI TADEUSZ                2   51              G M  8:53:46     1253.32  80.60   9  < 289>  123.786   0.000                                           
 266 PIETRAS KRZYSZTOF               2   20                   8:51:12     1253.21  80.90  83  < 270>  120.559   0.000                                           
 267 KREZYMON JÓZEF                  1   19              G M  9:02:06     1253.11  81.20  41-  8-  5  134.208  18.380                                           
 268 BUJAK SŁAWOMIR                  1   27              G M  9:03:09     1252.95  81.51   2  < 283>  135.507  18.370                                           
 269 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M  8:59:29     1252.80  81.81   3  < 300>  130.897  18.370                                           
 270 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    8              G M  9:00:38     1252.78  82.12   3  < 278>  132.335  18.360                                           
 270 PIETRAS KRZYSZTOF               2    9                   8:51:14     1252.78  82.12  84  < 275>  120.559   0.000                                           
 272 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   13              G M  9:02:11     1252.63  82.73   5  < 274>  134.261  18.350                                           
 273 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   43              G M  9:00:30     1252.47  83.03   6  < 321>  132.136  18.340                                           
 274 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   18              G M  9:02:12     1252.44  83.33   6  < 643>  134.261   0.000                                           
 275 PIETRAS KRZYSZTOF               2  118              G M  8:51:16     1252.34  83.64  85  < 317>  120.559   0.000                                           
 276 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   29              G M  8:36:03     1252.29  83.94  14  < 425>  101.498   0.000                                           
 277 DYBICH JANUSZ                   2   46              G M  9:02:04     1252.24  84.25   2  < 282>  134.073  18.320                                           
 278 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   17              G M  9:00:41     1252.18  84.55   4  < 281>  132.335  18.310                                           
 279 BURCZYK HENRYK                  3   33              G M  8:47:21     1252.10  84.85  74-  4-  2  115.631  18.310                                           
 280 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    4              G M  8:47:17     1251.98  85.16  11  < 374>  115.537   0.000                                           
 281 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   43              G M  9:00:43     1251.79  85.46   5  < 355>  132.335  18.300                                           
 282 DYBICH JANUSZ                   2    8              G M  9:02:07     1251.65  85.77   3  < 359>  134.073  18.290                                           
 283 BUJAK SŁAWOMIR                  1   28              G M  9:03:16     1251.60  86.07   3  < 396>  135.507  18.280                                           
 284 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  100                   9:04:12     1250.95  86.37   2  < 288>  136.604   0.000                                           
 285 GRDEŃ ARTUR                     3   19              G M  8:42:29     1250.79  86.68   5  < 436>  109.423  18.270                                           
 286 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   25              G M  9:04:01     1250.63  86.98   2  < 442>  136.340  18.260                                           
 287 DAMPS ZBIGNIEW                  3   16              G M  8:43:29     1250.47  87.29  24-  2-  2  110.646  18.260                                           
 288 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    1              G M  9:04:16     1250.19  87.59   3  < 305>  136.604  18.250                                           
 289 MYKOWSKI TADEUSZ                2    8              G M  8:54:01     1250.15  87.90  10  < 296>  123.786   0.000                                           
 290 BURCZYK HENRYK                  3   84                   8:47:37     1248.49  88.20   2  < 397>  115.631   0.000                                           
 291 KREZYMON JÓZEF                  1   34              G M  9:02:30     1248.45  88.50   2  < 297>  134.208  18.230                                           
 292 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M  9:04:32     1248.21  88.81   8  < 298>  136.720   0.000                                           
 293 LASKOWSKI STANISŁAW             3   42              G M  8:47:34     1248.15  89.11   6  < 307>  115.537   0.000                                           
 294 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   44              G M  8:47:34     1247.86  89.42   3  < 339>  115.510  18.220                                           
 295 DAMPS ZBIGNIEW                  3   17              G M  8:43:41     1247.65  89.72   2          110.646  18.210                                           
 296 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M  8:54:13     1247.63  90.02  11  < 370>  123.786   0.000                                           
 297 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M  9:02:35     1247.48  90.33   3  < 303>  134.208  18.200                                           
 298 PIÓR ZYGMUNT                    1   46              G M  9:04:37     1247.26  90.63   9  < 331>  136.720   0.000                                           
 299 BIRNA PIOTR                     3   61                   8:42:40     1246.95  90.94   9  < 443>  109.316   0.000                                           
 300 BARTOŁD ADAM                    1   26              G M  8:59:59     1246.84  91.24   4  < 302>  130.897  18.180                                           
 301 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              G M  8:47:30     1246.83  91.55  15  < 306>  115.332   0.000                                           
 302 BARTOŁD ADAM                    1   50              G M  9:00:01     1246.44  91.85   5  < 330>  130.897  18.170                                           
 303 KREZYMON JÓZEF                  1   21              G M  9:02:41     1246.32  92.15   4  < 440>  134.208  18.160                                           
 304 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M  9:02:36     1246.10  92.46  16  < 369>  134.080   0.000                                           
 305 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  101                   9:04:38     1246.01  92.76   4  < 342>  136.604   0.000                                           
 306 KACZYŃSKI MARIAN                3   12              G M  8:47:34     1245.93  93.07  16  < 327>  115.332   0.000                                           
 307 LASKOWSKI STANISŁAW             3    9              G M  8:47:44     1245.91  93.37   7  < 323>  115.537   0.000                                           
 308 KRAUZE STANISŁAW                1    1              G M  9:00:12     1245.67  93.67  38-  3-  3  131.044  18.130                                           
 309 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    2              G M  8:56:15     1245.42  93.98   4  < 365>  126.099  18.120                                           
 310 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   27              G M  8:55:43     1244.27  94.28   2  < 312>  125.319  18.120                                           
 311 JELIŃSKI ADAM                   1   31              G M  9:04:42     1243.49  94.59   2  < 318>  136.411  18.110                                           
 312 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   64                   8:55:47     1243.45  94.89   3  < 315>  125.319   0.000                                           
 313 KRAUZE STANISŁAW                1   35              G M  9:00:26     1242.91  95.19   2  < 601>  131.044  18.100                                           
 314 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   39              G M  8:54:22     1242.87  95.50  27  < 316>  123.500   0.000                                           
 315 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   93                   8:55:50     1242.83  95.80   4  < 320>  125.319   0.000                                           
 316 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   43              G M  8:54:24     1242.46  96.11  28  < 319>  123.500   0.000                                           
 317 PIETRAS KRZYSZTOF               2   35                   8:52:03     1242.24  96.41  86  < 325>  120.559   0.000                                           
 318 JELIŃSKI ADAM                   1    4              G M  9:04:49     1242.17  96.72   3  < 324>  136.411  18.070                                           
 319 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M  8:54:26     1242.04  97.02  29  < 322>  123.500   0.000                                           
 320 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   59                   8:55:54     1242.01  97.32   5  < 336>  125.319   0.000                                           
 321 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   27              G M  9:01:24     1241.88  97.63   7  < 352>  132.136   0.000                                           
 322 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   45              G M  8:54:27     1241.83  97.93  30  < 326>  123.500   0.000                                           
 323 LASKOWSKI STANISŁAW             3   50              G M  8:48:03     1241.67  98.24   8  < 346>  115.537   0.000                                           
 324 JELIŃSKI ADAM                   1   45              G M  9:04:52     1241.61  98.54   4  < 371>  136.411  18.030                                           
 325 PIETRAS KRZYSZTOF               2   90                   8:52:06     1241.60  98.84  87  < 334>  120.559   0.000                                           
 326 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   76                   8:54:29     1241.41  99.15  31  < 387>  123.500   0.000                                           
 327 KACZYŃSKI MARIAN                3   20              G M  8:47:56     1241.02  99.45  17  < 335>  115.332   0.000                                           
 328 KANTAK BOGUMIŁ                  1   46              G M  8:54:43     1240.92  99.76   3  < 332>  123.740  18.010                                           
 329 LIEC JAN                        1   73                   9:01:59     1240.78 100.06   2  < 405>  132.743   0.000                                           
 330 BARTOŁD ADAM                    1   61                   9:00:31     1240.53 100.36   6  < 338>  130.897   0.000                                           
 331 PIÓR ZYGMUNT                    1   19              G M  9:05:13     1240.47 100.67  10  < 447>  136.720   0.000                                           
 332 KANTAK BOGUMIŁ                  1   36              G M  8:54:48     1239.88 100.97   4  < 337>  123.740  17.980                                           
 333 ROGOWSKI STEFAN                 1   24              G M  9:05:05     1239.52 101.28  47-  3-  3  136.450  17.980                                           
 334 PIETRAS KRZYSZTOF               2  121              G M  8:52:16     1239.47 101.58  88  < 345>  120.559   0.000                                           
 335 KACZYŃSKI MARIAN                3   14              G M  8:48:03     1239.46 101.89  18  < 356>  115.332   0.000                                           
 336 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   48              G M  8:56:07     1239.35 102.19   6  < 392>  125.319  17.960                                           
 337 KANTAK BOGUMIŁ                  1   52                   8:54:51     1239.26 102.49   5  < 341>  123.740   0.000                                           
 338 BARTOŁD ADAM                    1   29              G M  9:00:40     1238.77 102.80   7  < 357>  130.897   0.000                                           
 339 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   67                   8:48:16     1238.49 103.10   4  < 382>  115.510   0.000                                           
 340 DOERING KAZIMIERZ               3   42              G M  8:48:17     1238.32 103.41   7  < 343>  115.515  17.940                                           
 341 KANTAK BOGUMIŁ                  1   38              G M  8:54:56     1238.23 103.71   6  < 348>  123.740  17.930                                           
 342 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   96                   9:05:20     1238.10 104.01   5  < 378>  136.604   0.000                                           
 343 DOERING KAZIMIERZ               3   80                   8:48:21     1237.44 104.32   8  < 361>  115.515   0.000                                           
 344 FIERKA PIOTR                    2   29              G M  8:55:09     1236.75 104.62  49-  3-  3  123.860  17.910                                           
 345 PIETRAS KRZYSZTOF               2  142              G M  8:52:30     1236.50 104.93  89  < 399>  120.559   0.000                                           
 346 LASKOWSKI STANISŁAW             3   12              G M  8:48:28     1236.13 105.23   9  < 395>  115.537   0.000                                           
 347 ROGOWSKI STEFAN                 1   19              G M  9:05:27     1235.40 105.54   2  < 554>  136.450  17.890                                           
 348 KANTAK BOGUMIŁ                  1   17              G M  8:55:11     1235.14 105.84   7  < 351>  123.740   0.000                                           
 349 BĄBER WALDEMAR                  2   29              G M  8:54:58     1234.94 106.14   4  < 350>  123.453  17.880                                           
 350 BĄBER WALDEMAR                  2    8              G M  8:55:00     1234.53 106.45   5  < 362>  123.453  17.880                                           
 351 KANTAK BOGUMIŁ                  1   33              G M  8:55:14     1234.52 106.75   8  < 402>  123.740   0.000                                           
 352 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   19              G M  9:02:03     1234.34 107.06   8  < 368>  132.136   0.000                                           
 353 SZYCA JÓZEF                     2   81                   8:59:38     1234.22 107.36   2  < 360>  129.141   0.000                                           
 354 GUS MARCIN                      1   45              G M  9:01:04     1234.10 107.66   4  < 367>  130.897  17.850                                           
 355 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   42              G M  9:02:14     1234.09 107.97   6  < 364>  132.335   0.000                                           
 356 KACZYŃSKI MARIAN                3   62                   8:48:28     1233.94 108.27  19  < 460>  115.332   0.000                                           
 357 BARTOŁD ADAM                    1   41              G M  9:01:05     1233.91 108.58   8  < 483>  130.897   0.000                                           
 358 FIERKA PIOTR                    2   10              G M  8:55:23     1233.87 108.88   2  < 656>  123.860  17.830                                           
 359 DYBICH JANUSZ                   2   19              G M  9:03:40     1233.80 109.18   4  < 363>  134.073  17.820                                           
 360 SZYCA JÓZEF                     2   27              G M  8:59:41     1233.64 109.49   3  < 465>  129.141  17.810                                           
 361 DOERING KAZIMIERZ               3   66                   8:48:39     1233.48 109.79   9  < 365>  115.515   0.000                                           
 362 BĄBER WALDEMAR                  2   15              G M  8:55:06     1233.30 110.10   6  < 393>  123.453   0.000                                           
 363 DYBICH JANUSZ                   2   28              G M  9:03:43     1233.23 110.40   5  < 407>  134.073  17.800                                           
 364 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   23              G M  9:02:19     1233.13 110.71   7  < 435>  132.335   0.000                                           
 365 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   71                   8:57:16     1233.04 111.01   5  < 375>  126.099   0.000                                           
 365 DOERING KAZIMIERZ               3   72                   8:48:41     1233.04 111.01  10  < 439>  115.515   0.000                                           
 367 GUS MARCIN                      1   28              G M  9:01:10     1232.94 111.62   5  < 466>  130.897  17.770                                           
 368 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   57                   9:02:12     1232.61 111.92   9  < 377>  132.136   0.000                                           
 369 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   98                   9:03:47     1232.54 112.23  17  < 386>  134.080   0.000                                           
 370 MYKOWSKI TADEUSZ                2   39              G M  8:55:29     1231.91 112.53  12  < 373>  123.786   0.000                                           
 371 JELIŃSKI ADAM                   1    3              G M  9:05:45     1231.70 112.83   5  < 529>  136.411  17.750                                           
 372 WOŹNIAK JANUSZ                  1   65                   9:02:55     1231.11 113.14   2  < 482>  132.857   0.000                                           
 373 MYKOWSKI TADEUSZ                2   49              G M  8:55:33     1231.09 113.44  13  < 379>  123.786   0.000                                           
 374 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   22              G M  8:48:52     1230.86 113.75  12  < 384>  115.537   0.000                                           
 375 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   54                   8:57:27     1230.84 114.05   6  < 572>  126.099   0.000                                           
 376 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   52                   9:05:57     1230.09 114.36   3  < 383>  136.478   0.000                                           
 377 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    2              G M  9:02:26     1229.94 114.66  10  < 389>  132.136   0.000                                           
 378 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   77                   9:06:04     1229.93 114.96   6  < 457>  136.604   0.000                                           
 379 MYKOWSKI TADEUSZ                2    5                   8:55:39     1229.87 115.27  14  < 379>  123.786   0.000                                           
 379 MYKOWSKI TADEUSZ                2   27              G M  8:55:39     1229.87 115.27  15  < 388>  123.786   0.000                                           
 381 PRABUCKI ZENON                  3   10              G M  8:49:03     1229.50 115.88   2  < 454>  115.634  17.690                                           
 382 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   27              G M  8:48:57     1229.48 116.18   5  < 394>  115.510  17.680                                           
 383 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   51                   9:06:01     1229.35 116.48   4  < 505>  136.478   0.000                                           
 384 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   44              G M  8:48:59     1229.34 116.79  13  < 476>  115.537   0.000                                           
 385 KOLASKA ANDRZEJ                 2   16              G M  8:54:41     1229.16 117.09  21-  3-  3  122.527  17.660                                           
 386 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    6              G M  9:04:05     1229.15 117.40  18  < 400>  134.080   0.000                                           
 387 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   35              G M  8:55:29     1229.06 117.70  32  < 390>  123.500   0.000                                           
 388 MYKOWSKI TADEUSZ                2   40              G M  8:55:45     1228.65 118.00  16  < 424>  123.786   0.000                                           
 389 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   36              G M  9:02:34     1228.41 118.31  11  < 390>  132.136   0.000                                           
 390 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   72                   8:55:35     1227.84 118.61  33  < 413>  123.500   0.000                                           
 390 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    1              G M  9:02:37     1227.84 118.61  12  < 418>  132.136   0.000                                           
 392 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   47              G M  8:57:04     1227.82 119.22   7  < 419>  125.319  17.620                                           
 393 BĄBER WALDEMAR                  2   14              G M  8:55:33     1227.78 119.53   7          123.453   0.000                                           
 394 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   34              G M  8:49:07     1227.31 119.83   6  < 401>  115.510  17.610                                           
 395 LASKOWSKI STANISŁAW             3   10              G M  8:49:10     1226.94 120.13  10  < 410>  115.537   0.000                                           
 396 BUJAK SŁAWOMIR                  1    1              G M  9:05:28     1226.68 120.44   4  < 477>  135.507  17.600                                           
 397 BURCZYK HENRYK                  3   76                   8:49:16     1226.64 120.74   3  < 445>  115.631   0.000                                           
 398 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    2              G M  9:04:40     1226.44 121.05  19-  1-  1  134.499  17.580                                           
 399 PIETRAS KRZYSZTOF               2  120              G M  8:53:19     1226.23 121.35  90  < 403>  120.559   0.000                                           
 400 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    5              G M  9:04:22     1225.97 121.65  19  < 404>  134.080   0.000                                           
 401 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   31              G M  8:49:14     1225.79 121.96   7  < 464>  115.510   0.000                                           
 402 KANTAK BOGUMIŁ                  1    7              G M  8:55:59     1225.35 122.26   9  < 544>  123.740   0.000                                           
 403 PIETRAS KRZYSZTOF               2   39                   8:53:24     1225.19 122.57  91  < 411>  120.559   0.000                                           
 404 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    9              G M  9:04:27     1225.03 122.87  20  < 412>  134.080   0.000                                           
 405 LIEC JAN                        1   17              G M  9:03:23     1224.76 123.18   3  < 406>  132.743  17.540                                           
 406 LIEC JAN                        1   71                   9:03:24     1224.57 123.48   4  < 604>  132.743   0.000                                           
 407 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M  9:04:30     1224.41 123.78   6  < 408>  134.073   0.000                                           
 408 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M  9:04:31     1224.23 124.09   7  < 472>  134.073   0.000                                           
 409 SZYMAŃSKI LESZEK                2   15              G M  8:56:32     1224.09 124.39  59-  5-  4  124.286  17.520                                           
 410 LASKOWSKI STANISŁAW             3   23              G M  8:49:24     1223.91 124.70  11  < 441>  115.537   0.000                                           
 411 PIETRAS KRZYSZTOF               2  133              G M  8:53:31     1223.74 125.00  92  < 414>  120.559   0.000                                           
 412 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   82                   9:04:34     1223.73 125.30  21  < 415>  134.080   0.000                                           
 413 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   12              G M  8:55:56     1223.58 125.61  34  < 429>  123.500   0.000                                           
 414 PIETRAS KRZYSZTOF               2  116              G M  8:53:32     1223.54 125.91  93  < 417>  120.559   0.000                                           
 415 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   19              G M  9:04:36     1223.36 126.22  22  < 415>  134.080   0.000                                           
 415 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   61                   9:04:36     1223.36 126.22  23  < 420>  134.080   0.000                                           
 417 PIETRAS KRZYSZTOF               2  131              G M  8:53:34     1223.12 126.82  94  < 422>  120.559   0.000                                           
 418 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M  9:03:03     1222.92 127.13  13  < 448>  132.136   0.000                                           
 419 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   42              G M  8:57:31     1222.43 127.43   8  < 545>  125.319  17.460                                           
 420 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   76                   9:04:46     1221.50 127.74  24  < 421>  134.080   0.000                                           
 421 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   40              G M  9:04:48     1221.13 128.04  25  < 423>  134.080   0.000                                           
 422 PIETRAS KRZYSZTOF               2   26                   8:53:44     1221.06 128.35  95  < 446>  120.559   0.000                                           
 423 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   16              G M  9:04:50     1220.76 128.65  26  < 426>  134.080   0.000                                           
 424 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M  8:56:28     1219.97 128.95  17  < 427>  123.786   0.000                                           
 425 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   23              G M  8:38:12     1219.93 129.26  15  < 434>  101.498   0.000                                           
 426 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   27              G M  9:04:55     1219.83 129.56  27  < 558>  134.080   0.000                                           
 427 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M  8:56:30     1219.57 129.87  18  < 430>  123.786   0.000                                           
 428 GUZ TOMASZ                      3   17              G M  8:45:44     1219.31 130.17   5  < 461>  110.632  17.400                                           
 429 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   47              G M  8:56:18     1219.15 130.47  35  < 459>  123.500   0.000                                           
 430 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M  8:56:33     1218.97 130.78  19  < 437>  123.786   0.000                                           
 431 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   20              G M  9:03:17     1218.87 131.08   2  < 485>  131.983  17.380                                           
 432 KŁOS KRZYSZTOF                  2    6              G M  8:53:55     1218.79 131.39  19-  1-  1  120.559  17.380                                           
 433 PATOCKI BENEDYKT                1   55                   9:07:19     1218.76 131.69  60-  1-  0  136.887   0.000                                           
 434 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   33              G M  8:38:18     1218.46 132.00  16  < 438>  101.498   0.000                                           
 435 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    2              G M  9:03:38     1218.18 132.30   8  < 512>  132.335   0.000                                           
 436 GRDEŃ ARTUR                     3   11              G M  8:44:51     1217.84 132.60   6  < 449>  109.423   0.000                                           
 437 MYKOWSKI TADEUSZ                2   22                   8:56:39     1217.77 132.91  20  < 453>  123.786   0.000                                           
 438 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   26              G M  8:38:22     1217.49 133.21  17  < 487>  101.498   0.000                                           
 439 DOERING KAZIMIERZ               3   56                   8:49:53     1217.44 133.52  11  < 504>  115.515   0.000                                           
 440 KREZYMON JÓZEF                  1   29              G M  9:05:15     1217.31 133.82   5  < 483>  134.208  17.330                                           
 441 LASKOWSKI STANISŁAW             3   17              G M  8:49:55     1217.25 134.12  12  < 444>  115.537   0.000                                           
 442 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   22              G M  9:07:02     1216.96 134.43   3  < 451>  136.340  17.320                                           
 443 BIRNA PIOTR                     3   12              G M  8:44:51     1216.65 134.73  10  < 461>  109.316   0.000                                           
 444 LASKOWSKI STANISŁAW             3   30              G M  8:49:58     1216.61 135.04  13  < 510>  115.537   0.000                                           
 445 BURCZYK HENRYK                  3   36              G M  8:50:03     1216.53 135.34   4          115.631  17.300                                           
 446 PIETRAS KRZYSZTOF               2   48                   8:54:07     1216.33 135.64  96  < 474>  120.559   0.000                                           
 447 PIÓR ZYGMUNT                    1   39              G M  9:07:26     1216.01 135.95  11  < 452>  136.720   0.000                                           
 448 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   26              G M  9:03:40     1215.98 136.25  14  < 511>  132.136   0.000                                           
 449 GRDEŃ ARTUR                     3    2              G M  8:45:00     1215.81 136.56   7  < 486>  109.423   0.000                                           
 450 MAZELLA JAN                     1   54                   9:05:22     1215.79 136.86  50-  2-  1  134.183   0.000                                           
 451 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   59                   9:07:09     1215.69 137.17   4          136.340   0.000                                           
 452 PIÓR ZYGMUNT                    1   10              G M  9:07:28     1215.65 137.47  12  < 455>  136.720   0.000                                           
 453 MYKOWSKI TADEUSZ                2   55                   8:56:50     1215.57 137.77  21          123.786   0.000                                           
 454 PRABUCKI ZENON                  3   18              G M  8:50:08     1215.49 138.08   3  < 589>  115.634  17.240                                           
 455 PIÓR ZYGMUNT                    1    5              G M  9:07:29     1215.47 138.38  13  < 458>  136.720   0.000                                           
 456 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   60                   8:49:40     1215.09 138.69  53-  3-  2  115.028   0.000                                           
 457 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   52                   9:07:28     1214.62 138.99   7  < 493>  136.604   0.000                                           
 458 PIÓR ZYGMUNT                    1   13              G M  9:07:34     1214.57 139.29  14  < 467>  136.720   0.000                                           
 459 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   97                   8:56:41     1214.56 139.60  36  < 523>  123.500   0.000                                           
 460 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M  8:49:58     1214.45 139.90  20  < 534>  115.332   0.000                                           
 461 BIRNA PIOTR                     3   25              G M  8:45:01     1214.40 140.21  11  < 520>  109.316   0.000                                           
 461 GUZ TOMASZ                      3   22              G M  8:46:06     1214.40 140.21   6  < 475>  110.632   0.000                                           
 463 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   12              G M  9:06:32     1214.36 140.82  35-  2-  2  135.442  17.190                                           
 464 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   56                   8:50:09     1213.98 141.12   8  < 469>  115.510   0.000                                           
 465 SZYCA JÓZEF                     2   68                   9:01:23     1213.92 141.42   4  < 502>  129.141   0.000                                           
 466 GUS MARCIN                      1   57                   9:02:50     1213.88 141.73   6  < 469>  130.897   0.000                                           
 467 PIÓR ZYGMUNT                    1    3              G M  9:07:40     1213.49 142.03  15  < 638>  136.720   0.000                                           
 468 SZYMAŃSKI LESZEK                2   43              G M  8:57:26     1213.34 142.34   2  < 501>  124.286  17.160                                           
 469 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   80                   8:50:13     1213.13 142.64   9  < 492>  115.510   0.000                                           
 469 GUS MARCIN                      1   52                   9:02:54     1213.13 142.64   7  < 479>  130.897   0.000                                           
 471 MAZELLA JAN                     1   43              G M  9:05:37     1213.05 143.25   2          134.183  17.140                                           
 472 DYBICH JANUSZ                   2   18              G M  9:05:32     1212.96 143.55   8  < 473>  134.073   0.000                                           
 473 DYBICH JANUSZ                   2   24              G M  9:05:33     1212.78 143.86   9  < 478>  134.073   0.000                                           
 474 PIETRAS KRZYSZTOF               2  126              G M  8:54:26     1212.46 144.16  97  < 480>  120.559   0.000                                           
 475 GUZ TOMASZ                      3   80                   8:46:15     1212.41 144.46   7  < 513>  110.632   0.000                                           
 476 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   21              G M  8:50:18     1212.35 144.77  14  < 481>  115.537   0.000                                           
 477 BUJAK SŁAWOMIR                  1    8              G M  9:06:48     1212.05 145.07   5          135.507  17.100                                           
 478 DYBICH JANUSZ                   2    5              G M  9:05:38     1211.87 145.38  10  < 602>  134.073   0.000                                           
 479 GUS MARCIN                      1   49              G M  9:03:01     1211.82 145.68   8  < 488>  130.897   0.000                                           
 480 PIETRAS KRZYSZTOF               2   40                   8:54:30     1211.65 145.99  98  < 581>  120.559   0.000                                           
 481 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   37              G M  8:50:22     1211.50 146.29  15  < 526>  115.537   0.000                                           
 482 WOŹNIAK JANUSZ                  1   18              G M  9:04:40     1211.46 146.59   3  < 534>  132.857  17.070                                           
 483 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M  9:03:03     1211.45 146.90   9  < 500>  130.897   0.000                                           
 483 KREZYMON JÓZEF                  1    9              G M  9:05:47     1211.45 146.90   6  < 509>  134.208   0.000                                           
 485 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   14              G M  9:03:57     1211.41 147.51   3  < 645>  131.983  17.050                                           
 486 GRDEŃ ARTUR                     3   12              G M  8:45:20     1211.33 147.81   8  < 489>  109.423   0.000                                           
 487 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M  8:38:50     1210.71 148.11  18  < 491>  101.498   0.000                                           
 488 GUS MARCIN                      1   48              G M  9:03:07     1210.70 148.42   9  < 627>  130.897   0.000                                           
 489 GRDEŃ ARTUR                     3   64                   8:45:23     1210.66 148.72   9  < 515>  109.423   0.000                                           
 490 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   14              G M  9:03:00     1210.52 149.03   2  < 496>  130.736  17.020                                           
 491 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   43              G M  8:38:51     1210.47 149.33  19  < 507>  101.498   0.000                                           
 492 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   46              G M  8:50:26     1210.37 149.64  10  < 498>  115.510   0.000                                           
 493 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   45              G M  9:07:52     1210.31 149.94   8  < 517>  136.604  17.000                                           
 494 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   19              G M  9:08:20     1210.07 150.24  15-  2-  2  137.141  17.000                                           
 495 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   31              G M  8:50:04     1209.97 150.55   2  < 550>  115.028  16.990                                           
 496 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   12              G M  9:03:03     1209.96 150.85   3  < 619>  130.736  16.990                                           
 497 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   36              G M  9:06:57     1209.84 151.16   2          135.442  16.980                                           
 498 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   18              G M  8:50:29     1209.74 151.46  11  < 508>  115.510   0.000                                           
 499 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   43              G M  9:06:03     1209.61 151.76   2  < 521>  134.327  16.970                                           
 500 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M  9:03:14     1209.40 152.07  10  < 506>  130.897   0.000                                           
 501 SZYMAŃSKI LESZEK                2   61                   8:57:48     1209.01 152.37   3  < 623>  124.286   0.000                                           
 502 SZYCA JÓZEF                     2   85                   9:01:49     1209.00 152.68   5  < 502>  129.141   0.000                                           
 502 SZYCA JÓZEF                     2   77                   9:01:49     1209.00 152.68   6  < 518>  129.141   0.000                                           
 504 DOERING KAZIMIERZ               3   64                   8:50:33     1208.95 153.28  12  < 617>  115.515   0.000                                           
 505 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   55                   9:07:58     1208.13 153.59   5  < 528>  136.478   0.000                                           
 506 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M  9:03:21     1208.09 153.89  11  < 514>  130.897   0.000                                           
 507 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   45              G M  8:39:01     1208.07 154.20  20  < 533>  101.498   0.000                                           
 508 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   45              G M  8:50:38     1207.84 154.50  12  < 563>  115.510   0.000                                           
 509 KREZYMON JÓZEF                  1    7              G M  9:06:07     1207.81 154.81   7  < 641>  134.208   0.000                                           
 510 LASKOWSKI STANISŁAW             3   48              G M  8:50:40     1207.70 155.11  14  < 558>  115.537   0.000                                           
 511 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    8              G M  9:04:25     1207.64 155.41  15  < 516>  132.136   0.000                                           
 512 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   44              G M  9:04:35     1207.62 155.72   9  < 586>  132.335   0.000                                           
 513 GUZ TOMASZ                      3    4              G M  8:46:37     1207.55 156.02   8  < 519>  110.632   0.000                                           
 514 BARTOŁD ADAM                    1   16              G M  9:03:24     1207.54 156.33  12  < 543>  130.897   0.000                                           
 515 GRDEŃ ARTUR                     3   10              G M  8:45:39     1207.09 156.63  10  < 635>  109.423   0.000                                           
 516 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51                   9:04:29     1206.91 156.93  16  < 521>  132.136   0.000                                           
 517 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    7              G M  9:08:13     1206.57 157.24   9  < 548>  136.604  16.860                                           
 518 SZYCA JÓZEF                     2   30              G M  9:02:02     1206.55 157.54   7  < 555>  129.141  16.850                                           
 519 GUZ TOMASZ                      3   40              G M  8:46:42     1206.46 157.85   9  < 527>  110.632   0.000                                           
 520 BIRNA PIOTR                     3   16              G M  8:45:37     1206.36 158.15  12  < 538>  109.316   0.000                                           
 521 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   34              G M  9:06:21     1206.35 158.45   3  < 557>  134.327  16.830                                           
 521 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   63                   9:04:32     1206.35 158.45  17  < 561>  132.136   0.000                                           
 523 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   71                   8:57:23     1206.25 159.06  37  < 524>  123.500   0.000                                           
 524 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M  8:57:24     1206.06 159.37  38  < 525>  123.500   0.000                                           
 525 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   69                   8:57:26     1205.66 159.67  39  < 530>  123.500   0.000                                           
 526 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   15              G M  8:50:50     1205.60 159.98  16  < 531>  115.537   0.000                                           
 527 GUZ TOMASZ                      3    6              G M  8:46:46     1205.58 160.28  10  < 536>  110.632   0.000                                           
 528 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   37              G M  9:08:13     1205.46 160.58   6  < 532>  136.478  16.790                                           
 529 JELIŃSKI ADAM                   1   14              G M  9:08:10     1205.40 160.89   6          136.411   0.000                                           
 530 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   85                   8:57:28     1205.27 161.19  40  < 536>  123.500   0.000                                           
 531 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3    9              G M  8:50:53     1204.98 161.50  17  < 542>  115.537   0.000                                           
 532 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   49              G M  9:08:16     1204.93 161.80   7  < 653>  136.478  16.770                                           
 533 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   25              G M  8:39:15     1204.72 162.10  21  < 562>  101.498   0.000                                           
 534 KACZYŃSKI MARIAN                3   47              G M  8:50:45     1204.51 162.41  21  < 552>  115.332   0.000                                           
 534 WOŹNIAK JANUSZ                  1   94                   9:05:18     1204.51 162.41   4  < 539>  132.857   0.000                                           
 536 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   74                   8:57:32     1204.49 163.02  41  < 592>  123.500   0.000                                           
 536 GUZ TOMASZ                      3    9              G M  8:46:51     1204.49 163.02  11  < 551>  110.632   0.000                                           
 538 BIRNA PIOTR                     3   20              G M  8:45:46     1204.36 163.63  13  < 568>  109.316   0.000                                           
 539 WOŹNIAK JANUSZ                  1   36              G M  9:05:19     1204.32 163.93   5  < 541>  132.857  16.720                                           
 540 SZAMBOWSKI JANUSZ               1   11              G M  9:08:53     1204.22 164.23   2          137.141  16.720                                           
 541 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                   9:05:20     1204.14 164.54   6  < 597>  132.857   0.000                                           
 542 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   50              G M  8:50:59     1203.72 164.84  18  < 546>  115.537   0.000                                           
 543 BARTOŁD ADAM                    1   35              G M  9:03:46     1203.47 165.15  13  < 553>  130.897   0.000                                           
 544 KANTAK BOGUMIŁ                  1   53                   8:57:50     1203.31 165.45  10  < 613>  123.740   0.000                                           
 545 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   39              G M  8:59:10     1203.06 165.75   9  < 547>  125.319   0.000                                           
 546 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   30              G M  8:51:03     1202.88 166.06  19  < 549>  115.537   0.000                                           
 547 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   28              G M  8:59:11     1202.87 166.36  10  < 556>  125.319   0.000                                           
 548 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   68                   9:08:34     1202.85 166.67  10  < 612>  136.604   0.000                                           
 549 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   18              G M  8:51:05     1202.47 166.97  20  < 603>  115.537   0.000                                           
 550 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   20              G M  8:50:40     1202.38 167.27   3          115.028  16.660                                           
 551 GUZ TOMASZ                      3   21              G M  8:47:01     1202.30 167.58  12          110.632   0.000                                           
 552 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M  8:50:56     1202.21 167.88  22  < 606>  115.332   0.000                                           
 553 BARTOŁD ADAM                    1   47              G M  9:03:53     1202.18 168.19  14  < 578>  130.897   0.000                                           
 554 ROGOWSKI STEFAN                 1   34              G M  9:08:31     1202.03 168.49   3          136.450  16.630                                           
 555 SZYCA JÓZEF                     2   46              G M  9:02:27     1201.87 168.80   8  < 566>  129.141  16.630                                           
 556 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   25              G M  8:59:18     1201.52 169.10  11  < 566>  125.319   0.000                                           
 557 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   48              G M  9:06:48     1201.49 169.40   4  < 565>  134.327  16.610                                           
 558 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    7              G M  9:06:36     1201.43 169.71  28  < 558>  134.080   0.000                                           
 558 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   86                   9:06:36     1201.43 169.71  29  < 577>  134.080   0.000                                           
 558 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M  8:51:10     1201.43 169.71  15  < 626>  115.537   0.000                                           
 561 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    7              G M  9:05:00     1201.24 170.62  18          132.136   0.000                                           
 562 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    3              G M  8:39:30     1201.16 170.92  22          101.498   0.000                                           
 563 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   53                   8:51:12     1200.73 171.23  13  < 570>  115.510   0.000                                           
 564 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   66                   9:00:00     1200.65 171.53  20  < 569>  126.068   0.000                                           
 565 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   47              G M  9:06:53     1200.60 171.84   5          134.327  16.570                                           
 566 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   29              G M  8:59:23     1200.57 172.14  12  < 572>  125.319   0.000                                           
 566 SZYCA JÓZEF                     2   33              G M  9:02:34     1200.57 172.14   9  < 595>  129.141  16.560                                           
 568 BIRNA PIOTR                     3    7              G M  8:46:04     1200.40 172.75  14  < 574>  109.316   0.000                                           
 569 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   30              G M  9:00:02     1200.27 173.05  21  < 571>  126.068   0.000                                           
 570 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   21              G M  8:51:15     1200.10 173.36  14          115.510   0.000                                           
 571 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   41              G M  9:00:03     1200.08 173.66  22  < 575>  126.068   0.000                                           
 572 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   49              G M  9:00:05     1199.99 173.97   7          126.099  16.520                                           
 572 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   94                   8:59:26     1199.99 173.97  13          125.319   0.000                                           
 574 BIRNA PIOTR                     3    1              G M  8:46:06     1199.96 174.57  15          109.316   0.000                                           
 575 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   24              G M  9:00:04     1199.89 174.88  23  < 576>  126.068   0.000                                           
 576 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   55                   9:00:05     1199.70 175.18  24  < 579>  126.068   0.000                                           
 577 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   50              G M  9:06:46     1199.64 175.49  30  < 585>  134.080   0.000                                           
 578 BARTOŁD ADAM                    1   52                   9:04:07     1199.61 175.79  15  < 605>  130.897   0.000                                           
 579 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   58                   9:00:06     1199.51 176.09  25  < 579>  126.068   0.000                                           
 579 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   47              G M  9:00:06     1199.51 176.09  26  < 582>  126.068   0.000                                           
 581 PIETRAS KRZYSZTOF               2  125              G M  8:55:31     1199.39 176.70  99  < 593>  120.559   0.000                                           
 582 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   19              G M  9:00:07     1199.32 177.01  27  < 582>  126.068   0.000                                           
 582 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  136                   9:00:07     1199.32 177.01  28  < 587>  126.068   0.000                                           
 584 KOLASKA ANDRZEJ                 2   32              G M  8:57:10     1199.29 177.62   2  < 615>  122.527  16.450                                           
 585 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   36              G M  9:06:48     1199.28 177.92  31  < 620>  134.080   0.000                                           
 586 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M  9:05:21     1199.23 178.22  10  < 591>  132.335   0.000                                           
 587 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   43              G M  9:00:08     1199.13 178.53  29  < 587>  126.068   0.000                                           
 587 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  114                   9:00:08     1199.13 178.53  30  < 590>  126.068   0.000                                           
 589 PRABUCKI ZENON                  3    4              G M  8:51:26     1199.11 179.14   4  < 596>  115.634  16.420                                           
 590 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   78                   9:00:09     1198.94 179.44  31  < 594>  126.068   0.000                                           
 591 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   30              G M  9:05:23     1198.87 179.74  11          132.335   0.000                                           
 592 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  100                   8:58:01     1198.84 180.05  42  < 621>  123.500   0.000                                           
 593 PIETRAS KRZYSZTOF               2   54                   8:55:34     1198.80 180.35 100  < 609>  120.559   0.000                                           
 594 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   21              G M  9:00:10     1198.75 180.66  32  < 598>  126.068   0.000                                           
 595 SZYCA JÓZEF                     2   67                   9:02:44     1198.71 180.96  10  < 648>  129.141   0.000                                           
 596 PRABUCKI ZENON                  3   17              G M  8:51:28     1198.69 181.27   5  < 600>  115.634  16.380                                           
 597 WOŹNIAK JANUSZ                  1   37              G M  9:05:52     1198.35 181.57   7  < 599>  132.857  16.370                                           
 598 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   65                   9:00:13     1198.18 181.87  33  < 624>  126.068   0.000                                           
 599 WOŹNIAK JANUSZ                  1   63                   9:05:53     1198.17 182.18   8  < 611>  132.857   0.000                                           
 600 PRABUCKI ZENON                  3    5              G M  8:51:31     1198.07 182.48   6  < 608>  115.634   0.000                                           
 601 KRAUZE STANISŁAW                1   39              G M  9:04:24     1197.84 182.79   3          131.044  16.350                                           
 602 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M  9:06:56     1197.79 183.09  11          134.073   0.000                                           
 603 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   41              G M  8:51:28     1197.69 183.39  21  < 607>  115.537   0.000                                           
 604 LIEC JAN                        1   54                   9:05:50     1197.68 183.70   5  < 636>  132.743   0.000                                           
 605 BARTOŁD ADAM                    1   42              G M  9:04:18     1197.59 184.00  16  < 625>  130.897   0.000                                           
 606 KACZYŃSKI MARIAN                3   69                   8:51:19     1197.43 184.31  23  < 610>  115.332   0.000                                           
 607 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   46              G M  8:51:31     1197.07 184.61  22  < 632>  115.537   0.000                                           
 608 PRABUCKI ZENON                  3   23              G M  8:51:36     1197.04 184.91   7  < 615>  115.634   0.000                                           
 609 PIETRAS KRZYSZTOF               2   95              G M  8:55:45     1196.62 185.22 101          120.559   0.000                                           
 610 KACZYŃSKI MARIAN                3   55                   8:51:23     1196.60 185.52  24  < 622>  115.332   0.000                                           
 611 WOŹNIAK JANUSZ                  1   62                   9:06:02     1196.55 185.83   9  < 614>  132.857   0.000                                           
 612 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   53                   9:09:10     1196.53 186.13  11          136.604   0.000                                           
 613 KANTAK BOGUMIŁ                  1   50              G M  8:58:27     1196.13 186.44  11          123.740   0.000                                           
 614 WOŹNIAK JANUSZ                  1   48              G M  9:06:05     1196.01 186.74  10          132.857  16.270                                           
 615 KOLASKA ANDRZEJ                 2   28              G M  8:57:30     1195.39 187.04   3          122.527  16.260                                           
 615 PRABUCKI ZENON                  3   38              G M  8:51:44     1195.39 187.04   8  < 640>  115.634   0.000                                           
 617 DOERING KAZIMIERZ               3   34              G M  8:51:39     1195.19 187.65  13          115.515  16.250                                           
 618 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   42              G M  9:04:01     1195.00 187.96  81-  1-  1  130.275  16.240                                           
 619 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   23              G M  9:04:26     1194.66 188.26   4  < 636>  130.736  16.240                                           
 620 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M  9:07:14     1194.65 188.56  32          134.080   0.000                                           
 621 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   17              G M  8:58:23     1194.58 188.87  43  < 634>  123.500   0.000                                           
 622 KACZYŃSKI MARIAN                3   24              G M  8:51:33     1194.53 189.17  25  < 642>  115.332   0.000                                           
 623 SZYMAŃSKI LESZEK                2   10              G M  8:59:03     1194.48 189.48   4  < 633>  124.286  16.210                                           
 624 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  140                   9:00:33     1194.39 189.78  34  < 630>  126.068   0.000                                           
 625 BARTOŁD ADAM                    1   28              G M  9:04:36     1194.32 190.09  17  < 627>  130.897   0.000                                           
 626 LASKOWSKI STANISŁAW             3   49              G M  8:51:46     1193.98 190.39  16  < 646>  115.537   0.000                                           
 627 BARTOŁD ADAM                    1   48              G M  9:04:38     1193.95 190.69  18  < 629>  130.897   0.000                                           
 627 GUS MARCIN                      1    4              G M  9:04:38     1193.95 190.69  10  < 631>  130.897   0.000                                           
 629 BARTOŁD ADAM                    1   38              G M  9:04:39     1193.77 191.30  19  < 654>  130.897   0.000                                           
 630 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   89                   9:00:37     1193.64 191.61  35          126.068   0.000                                           
 631 GUS MARCIN                      1    2              G M  9:04:41     1193.41 191.91  11          130.897   0.000                                           
 632 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   27              G M  8:51:51     1192.95 192.21  23          115.537   0.000                                           
 633 SZYMAŃSKI LESZEK                2   44              G M  8:59:12     1192.76 192.52   5          124.286  16.150                                           
 634 BOROWSKI ZBIGNIEW               2  104                   8:58:33     1192.66 192.82  44          123.500   0.000                                           
 635 GRDEŃ ARTUR                     3   20              G M  8:46:46     1192.41 193.13  11          109.423   0.000                                           
 636 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   20              G M  9:04:39     1192.30 193.43   5          130.736  16.130                                           
 636 LIEC JAN                        1   39              G M  9:06:20     1192.30 193.43   6  < 639>  132.743  16.130                                           
 638 PIÓR ZYGMUNT                    1   41              G M  9:09:41     1192.15 194.04  16  < 649>  136.720   0.000                                           
 639 LIEC JAN                        1   52                   9:06:21     1192.12 194.34   7  < 644>  132.743   0.000                                           
 640 PRABUCKI ZENON                  3   15              G M  8:52:00     1192.10 194.65   9          115.634   0.000                                           
 641 KREZYMON JÓZEF                  1    4              G M  9:07:35     1192.08 194.95   8          134.208   0.000                                           
 642 KACZYŃSKI MARIAN                3   53                   8:51:45     1192.06 195.26  26          115.332   0.000                                           
 643 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   16              G M  9:07:39     1191.84 195.56   7  < 647>  134.261   0.000                                           
 644 LIEC JAN                        1   48              G M  9:06:23     1191.77 195.86   8          132.743  16.090                                           
 645 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   54                   9:05:45     1191.72 196.17   4  < 650>  131.983   0.000                                           
 646 LASKOWSKI STANISŁAW             3   32              G M  8:51:58     1191.51 196.47  17  < 652>  115.537   0.000                                           
 647 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    1              G M  9:07:41     1191.49 196.78   8  < 658>  134.261   0.000                                           
 648 SZYCA JÓZEF                     2   51                   9:03:24     1191.34 197.08  11  < 655>  129.141   0.000                                           
 649 PIÓR ZYGMUNT                    1   38              G M  9:09:46     1191.29 197.38  17          136.720   0.000                                           
 650 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   18              G M  9:05:48     1191.18 197.69   5  < 657>  131.983  16.050                                           
 650 GZELA ANDRZEJ                   1   16              G M  9:09:34     1191.18 197.69   2          136.469  16.050                                           
 652 LASKOWSKI STANISŁAW             3    1              G M  8:52:00     1191.10 198.30  18          115.537   0.000                                           
 653 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    7              G M  9:09:35     1191.08 198.60   8          136.478  16.030                                           
 654 BARTOŁD ADAM                    1   69                   9:04:54     1191.06 198.91  20          130.897   0.000                                           
 655 SZYCA JÓZEF                     2   15              G M  9:03:26     1190.97 199.21  12          129.141   0.000                                           
 656 FIERKA PIOTR                    2   13              G M  8:59:00     1190.96 199.51   3          123.860  16.010                                           
 657 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    4              G M  9:05:50     1190.82 199.82   6          131.983  16.010                                           
 658 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   15              G M  9:07:45     1190.79 200.12   9          134.261   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 659 LASKOWSKI STANISŁAW             3   33              G M  8:52:02     1190.69   0.00  19          115.537   0.000                                           
 660 DOERING KAZIMIERZ               3   40              G M  8:52:01     1190.67   0.00  14          115.515   0.000                                           
 661 PIÓR ZYGMUNT                    1   12              G M  9:09:50     1190.60   0.00  18          136.720   0.000                                           
 662 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    9              G M  9:09:38     1190.56   0.00   9          136.478   0.000                                           
 663 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    5              G M  9:09:39     1190.39   0.00  10          136.478   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SZCZECINEK                                 
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   131    5   101    99.58     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5    22    98.26     
              3 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    26    97.62     
              4 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    98    5    44    97.44     
              5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    97    5    32    97.41     
              6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    63    5    18    96.68     
              7 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    52    5    21    96.44     
              8 BIRNA           PIOTR           3    57    5    15    96.22     
              9 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5    23    95.71     
             10 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   120    5    35    94.87     
             11 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    17    94.64     
             12 GRDEŃ           ARTUR           3    36    5    11    94.03     
             13 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    57    5    18    93.98     
             14 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     9    93.51     
             15 GUZ             TOMASZ          3    71    5    12    93.42     
             16 BARTOŁD         ADAM            1    70    5    20    92.92     
             17 KANTAK          BOGUMIŁ         1    51    5    11    92.28     
             18 GUS             MARCIN          1    48    5    11    92.28     
             19 BĄBER           WALDEMAR        2    27    5     7    92.17     
             20 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    56    5    11    92.15     
             21 DYBICH          JANUSZ          2    47    5    11    91.24     
             22 DOERING         KAZIMIERZ       3    79    5    13    90.65     
             23 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    75    5    14    90.54     
             24 BUJAK           SŁAWOMIR        1    39    5     5    90.38     
             25 JELIŃSKI        ADAM            1    44    5     6    90.38     
             26 KREZYMON        JÓZEF           1    41    5     8    90.30     
             27 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    13    90.02     
             28 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    52    5     8    87.77     
             29 PRABUCKI        ZENON           3    41    5     9    86.80     
             30 SZYCA           JÓZEF           2    76    5    12    86.39     
             31 WOŹNIAK         JANUSZ          1   100    5    10    85.66     
             32 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     5    85.46     
             33 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    25    5     5    85.01     
             34 LIEC            JAN             1    55    4     8    68.25     
             35 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    4     5    67.04     
             36 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    52    4     6    66.49     
             37 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    3     4    54.45     
             38 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    82    3     7    53.47     
             39 KRAUZE          STANISŁAW       1    38    3     3    52.58     
             40 ROGOWSKI        STEFAN          1    47    3     3    52.50     
             41 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    3    11    52.11     
             42 FIERKA          PIOTR           2    49    3     3    51.75     
             43 KOLASKA         ANDRZEJ         2    21    3     3    50.37     
             44 DAMPS           ZBIGNIEW        3    24    2     2    36.47     
             45 BURCZYK         HENRYK          3    74    2     4    35.61     
             46 GZELA           ANDRZEJ         1    31    2     2    34.65     
             47 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    35    2     2    34.17     
             48 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    15    2     2    33.72     
             49 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    53    2     3    33.65     
             50 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    19    1     1    17.58     
             51 KŁOS            KRZYSZTOF       2    19    1     1    17.38     
             52 MAZELLA         JAN             1    50    1     2    17.14     
             53 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    81    1     1    16.24     
             54 MAKOWSKI        EDMUND          1    19    0     0     0.00     
             55 PATOCKI         BENEDYKT        1    60    0     1     0.00     
             56 RYDZEWSKI       LESZEK          1    47    0     0     0.00     
             57 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     
             58 NESTEROWICZ     JAN             2    29    0     0     0.00     
             59 WACHOWSKI       ROMAN           2    50    0     0     0.00     
             60 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    46    0     0     0.00     
             61 SUROWIECKI      MAREK           2    62    0     1     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                                     
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    5 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5   10    197.59  54.7         
    2    1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5   10    196.59  40.9         
    3    2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5   10    196.44  32.5         
    4    4 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5   10    195.69  48.3         
    5    6 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5   10    192.46  30.1         
    6   20 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5   10    191.72  22.3         
    7   12 BIRNA           PIOTR           3  5  5   10    191.44  21.2         
    8   15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5   10    191.14  35.0         
    9    7 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    191.09  33.0         
   10    3 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    189.84  30.0         
   11   10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    189.69  33.6         
   12   21 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5   10    188.43  29.4         
   13   11 BARTOŁD         ADAM            1  5  5   10    188.29  26.2         
   14   18 GUZ             TOMASZ          3  5  5   10    187.16  13.5         
   15    9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5   10    185.84  15.9         
   16   25 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5   10    184.90  35.7         
   17   26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    183.47  15.0         
   18   28 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5   10    183.41  22.8         
   19   30 GUS             MARCIN          1  5  5   10    183.25  19.6         
   20   16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5   10    181.92  22.8         
   21   32 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5   10    181.87  20.6         
   22   33 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5   10    180.09  14.5         
   23   19 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5   10    179.13  17.0         
   24   35 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    177.84  15.1         
   25   36 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5   10    177.53  14.9         
   26   29 SZYCA           JÓZEF           2  5  5   10    177.52  16.3         
   27   27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5   10    176.76  18.2         
   28   40 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5    9    172.53  22.7         
   29   17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  4    9    160.99  15.8         
   30   43 KREZYMON        JÓZEF           1  4  5    9    158.10  18.7         
   31   37 LIEC            JAN             1  5  4    9    154.67  15.4         
   32   39 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  4    9    150.25  13.6         
   33   44 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  3  5    8    154.15  20.0         
   34    8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  3    8    150.76  22.3         
   35   23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  3    8    144.31  20.8         
   36   31 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3    8    142.31  19.4         
   37   49 PRABUCKI        ZENON           3  3  5    8    138.29  17.4         
   38   13 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2    7    129.27  18.3         
   39   50 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5    7    127.20   9.1         
   40   53 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5    7    119.47  14.3         
   41   45 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  3  3    6    110.64   7.6         
   42   24 MAZELLA         JAN             1  5  1    6    108.61  10.2         
   43   34 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1    6    105.87  18.4         
   44   47 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3    6    105.34  15.8         
   45   14 SUROWIECKI      MAREK           2  5  0    5     94.83   7.7         
   46   22 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     92.40  34.6         
   47   41 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  4  1    5     87.35   4.3         
   48   38 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0    5     85.33   9.1         
   49   52 BURCZYK         HENRYK          3  2  2    4     71.35   5.9         
   50   55 FIERKA          PIOTR           2  1  3    4     71.14   5.1         
   51   54 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2    4     69.70  11.1         
   52   59 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3    4     69.12   7.4         
   53   42 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --    4     69.12  14.3         
   54   46 GÓRSKI          JAN             1  3 --    3     55.73  10.7         
   55   48 PATOCKI         BENEDYKT        1  3  0    3     53.35   6.1         
   56   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  2    3     51.99   5.5         
   57   51 WACHOWSKI       ROMAN           2  2  0    2     36.45   2.9         
   58 ---- GZELA           ANDRZEJ         1 --  2    2     34.65   6.5         
   59   58 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1    2     34.01   5.0         
   60 ---- SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2    2     33.72  13.3         
   61   57 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0    1     16.84   1.7         
   62   60 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --    0      0.00   0.0         
   63   61 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0    0      0.00   0.0         
   64   62 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   65 ---- MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0    0      0.00   0.0         

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SZCZECINEK                                 
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   131    5   101    99.95     
              2 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5    22    98.67     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2    98    5    44    98.08     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    47    5    26    97.88     
              5 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1    97    5    32    97.41     
              6 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    63    5    18    96.68     
              7 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    52    5    21    96.44     
              8 BIRNA           PIOTR           3    57    5    15    96.22     
              9 DOERING         KAZIMIERZ       3    79    5    13    95.78     
             10 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5    23    95.71     
             11 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   120    5    35    94.92     
             12 PIÓR            ZYGMUNT         1    43    5    17    94.64     
             13 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    57    5    18    94.51     
             14 GRDEŃ           ARTUR           3    36    5    11    94.03     
             15 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    25    5     9    93.51     
             16 GUZ             TOMASZ          3    71    5    12    93.42     
             17 BARTOŁD         ADAM            1    70    5    20    92.92     
             18 KANTAK          BOGUMIŁ         1    51    5    11    92.30     
             19 GUS             MARCIN          1    48    5    11    92.28     
             20 BĄBER           WALDEMAR        2    27    5     7    92.17     
             21 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    56    5    11    92.15     
             22 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    82    5     7    91.83     
             23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    74    5    11    91.40     
             24 DYBICH          JANUSZ          2    47    5    11    91.24     
             25 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    87    5    13    91.24     
             26 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    75    5    14    90.87     
             27 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    52    5     8    90.50     
             28 BUJAK           SŁAWOMIR        1    39    5     5    90.38     
             29 JELIŃSKI        ADAM            1    44    5     6    90.38     
             30 KREZYMON        JÓZEF           1    41    5     8    90.30     
             31 SZYCA           JÓZEF           2    76    5    12    88.34     
             32 LIEC            JAN             1    55    5     8    87.89     
             33 WOŹNIAK         JANUSZ          1   100    5    10    87.51     
             34 PRABUCKI        ZENON           3    41    5     9    86.80     
             35 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    41    5     5    85.46     
             36 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    52    5     6    85.28     
             37 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    25    5     5    85.01     
             38 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    59    5     5    84.00     
             39 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    53    4     4    71.71     
             40 BURCZYK         HENRYK          3    74    4     4    71.44     
             41 KRAUZE          STANISŁAW       1    38    3     3    52.58     
             42 ROGOWSKI        STEFAN          1    47    3     3    52.50     
             43 FIERKA          PIOTR           2    49    3     3    51.75     
             44 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    53    3     3    50.88     
             45 KOLASKA         ANDRZEJ         2    21    3     3    50.37     
             46 DAMPS           ZBIGNIEW        3    24    2     2    36.47     
             47 GZELA           ANDRZEJ         1    31    2     2    34.65     
             48 MAZELLA         JAN             1    50    2     2    34.41     
             49 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    35    2     2    34.17     
             50 SZAMBOWSKI      JANUSZ          1    15    2     2    33.72     
             51 SUROWIECKI      MAREK           2    62    1     1    19.04     
             52 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    19    1     1    17.58     
             53 KŁOS            KRZYSZTOF       2    19    1     1    17.38     
             54 PATOCKI         BENEDYKT        1    60    1     1    17.37     
             55 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    81    1     1    16.24     
             56 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    32    0     0     0.00     
             57 WACHOWSKI       ROMAN           2    50    0     0     0.00     
             58 NESTEROWICZ     JAN             2    29    0     0     0.00     
             59 MAKOWSKI        EDMUND          1    19    0     0     0.00     
             60 RYDZEWSKI       LESZEK          1    47    0     0     0.00     
             61 MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2    46    0     0     0.00     

 
  - strona 1 -                                                                  
                       PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                              
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    2 PIETRAS         KRZYSZTOF       2  5  5   10    199.10  54.7         
    2    3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2  5  5   10    197.23  40.9         
    3    1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1  5  5   10    197.09  32.5         
    4    6 KACZYŃSKI       MARIAN          3  5  5   10    195.95  48.3         
    5    4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2  5  5   10    193.93  30.1         
    6   22 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3  5  5   10    192.13  22.3         
    7   14 BIRNA           PIOTR           3  5  5   10    191.44  21.2         
    8   17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2  5  5   10    191.14  35.0         
    9   10 PIÓR            ZYGMUNT         1  5  5   10    191.09  33.0         
   10    9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1  5  5   10    191.01  33.6         
   11    5 DYBICH          JANUSZ          2  5  5   10    189.84  30.0         
   12   13 BARTOŁD         ADAM            1  5  5   10    188.54  26.2         
   13   23 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3  5  5   10    188.43  29.4         
   14    7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2  5  5   10    187.97  15.9         
   15   21 GUZ             TOMASZ          3  5  5   10    187.16  13.5         
   16   15 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1  5  5   10    185.65  22.8         
   17   18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1  5  5   10    185.65  20.8         
   18   34 DOERING         KAZIMIERZ       3  5  5   10    185.03  14.9         
   19   29 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1  5  5   10    184.90  35.7         
   20   25 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2  5  5   10    184.80  15.0         
   21   12 SZYCA           JÓZEF           2  5  5   10    184.08  16.3         
   22   26 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3  5  5   10    183.45  14.5         
   23   30 BĄBER           WALDEMAR        2  5  5   10    183.41  22.8         
   24   31 GUS             MARCIN          1  5  5   10    183.25  19.6         
   25   32 KANTAK          BOGUMIŁ         1  5  5   10    182.37  20.6         
   26   19 WOŹNIAK         JANUSZ          1  5  5   10    181.61  17.0         
   27   20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2  5  5   10    177.95  15.8         
   28   39 JELIŃSKI        ADAM            1  5  5   10    177.84  15.1         
   29   40 KREZYMON        JÓZEF           1  5  5   10    177.07  18.7         
   30   27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1  5  5   10    177.01  18.2         
   31   38 LIEC            JAN             1  5  5   10    176.03  15.4         
   32   42 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1  5  5   10    169.32  13.6         
   33   43 GRDEŃ           ARTUR           3  4  5    9    172.53  22.7         
   34   45 LASKOWSKI       STANISŁAW       3  4  5    9    170.62  20.0         
   35   44 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2  4  5    9    168.75   7.6         
   36    8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1  5  4    9    168.24  22.3         
   37   33 ROGOWSKI        STEFAN          1  5  3    8    142.31  19.4         
   38   50 PRABUCKI        ZENON           3  3  5    8    138.29  17.4         
   39   16 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1  5  2    7    129.27  18.3         
   40   52 BUJAK           SŁAWOMIR        1  2  5    7    127.20   9.1         
   41   28 MAZELLA         JAN             1  5  2    7    125.88  10.2         
   42   54 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2  2  5    7    119.47  14.3         
   43   11 SUROWIECKI      MAREK           2  5  1    6    115.40   7.7         
   44   53 BURCZYK         HENRYK          3  2  4    6    107.18   5.9         
   45   36 PATOCKI         BENEDYKT        1  5  1    6    105.87   6.1         
   46   37 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1  5  1    6    105.87  18.4         
   47   48 KOLASKA         ANDRZEJ         2  3  3    6    105.34  15.8         
   48   35 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2  5  1    6    104.77   4.3         
   49   24 DYGULSKI        TADEUSZ         1  5 --    5     92.72  34.6         
   50   51 FIERKA          PIOTR           2  2  3    5     91.13   5.1         
   51   41 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1  5  0    5     85.33   9.1         
   52   55 DAMPS           ZBIGNIEW        3  2  2    4     69.70  11.1         
   53   56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3  1  3    4     69.22   5.5         
   54   59 KRAUZE          STANISŁAW       1  1  3    4     69.12   7.4         
   55   46 GRABOWSKI       STANISŁAW       1  4 --    4     69.12  14.3         
   56   47 GÓRSKI          JAN             1  3 --    3     55.73  10.7         
   57   49 WACHOWSKI       ROMAN           2  3  0    3     54.70   2.9         
   58 ---- GZELA           ANDRZEJ         1 --  2    2     34.65   6.5         
   59   58 KŁOS            KRZYSZTOF       2  1  1    2     34.01   5.0         
   60 ---- SZAMBOWSKI      JANUSZ          1 --  2    2     33.72  13.3         
   61   57 NESTEROWICZ     JAN             2  1  0    1     16.84   1.7         
   62   60 KORDECKI        GRZEGORZ        1  0 --    0      0.00   0.0         
   63   61 MAKOWSKI        EDMUND          1  0  0    0      0.00   0.0         
   64   62 RYDZEWSKI       LESZEK          1  0  0    0      0.00   0.0         
   65 ---- MALINOWSKI      KRZYSZTOF       2 --  0    0      0.00   0.0