PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SZCZECINEK z dnia 29.04.18                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:43:17.  N 16:39:45.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  127.223 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   62                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2985                           
      5.Ilość konkursów.......................:  597                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1492.93                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1046.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,53,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,36,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:43 min. 35 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :POGODNIE                                             
        w miejscu przylotu:POGODNIE                                             
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 50  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                         
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ NOWE                    │   30   │ 1377   │  304  │22.08│      
          │ 2  │ SKÓRCZ                  │   19   │ 1070   │  222  │20.75│      
          │ 3  │ LUBICHOWO-OSOWO LEŚNE   │   13   │  538   │   71  │13.20│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   62   │ 2985   │  597  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                                                                                         
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                  Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.                                                                                    
                                      z lotu SZCZECINEK, w dniu 29.04.18                                                                                        
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS      │SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 SZYMAŃSKI LESZEK                2   36              G M  7:53:15     1492.93   0.34  36- 10-  5  124.286  20.000                                           
   2 GRDEŃ ARTUR                     3   19              G M  7:44:02     1478.02   0.67  30-  4-  4  109.423  19.990                                           
   3 FIERKA PIOTR                    2   55                   7:54:32     1465.22   1.01  49-  2-  1  123.860   0.000                                           
   4 MYKOWSKI TADEUSZ                2   18              G M  7:55:21     1450.33   1.34  51- 15-  5  123.786  19.980                                           
   5 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   14              G M  8:02:58     1442.24   1.68 100- 32-  5  134.080  19.970                                           
   6 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   17              G M  8:01:46     1442.08   2.01  57-  6-  5  132.335  19.970                                           
   7 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  102                   8:03:04     1440.69   2.35   2  <  12>  134.080   0.000                                           
   8 DYBICH JANUSZ                   2   35              G M  8:04:38     1416.76   2.68  43- 16-  5  134.073  19.950                                           
   9 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   15              G M  7:57:11     1416.56   3.02 100- 37-  5  123.500  19.950                                           
  10 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   47              G M  7:59:00     1416.49   3.35 116- 36-  5  126.068  19.940                                           
  11 DYBICH JANUSZ                   2   10              G M  8:04:40     1416.26   3.69   2  <  21>  134.073  19.930                                           
  12 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   28              G M  8:05:20     1406.43   4.02   3  <  14>  134.080  19.930                                           
  13 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   24              G M  7:59:15     1404.13   4.36  83- 14-  5  125.319  19.920                                           
  14 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   21              G M  8:05:40     1401.53   4.69   4  <  15>  134.080  19.910                                           
  15 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   97                   8:05:44     1400.56   5.03   5  <  17>  134.080   0.000                                           
  16 SUROWIECKI MAREK                2   49              G M  7:58:56     1399.77   5.36  55-  8-  5  124.486  19.900                                           
  17 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   79                   8:05:49     1399.34   5.70   6  <  58>  134.080   0.000                                           
  18 GUZ TOMASZ                      3   31              G M  7:49:10     1397.46   6.03  55-  5-  5  110.632  19.890                                           
  19 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    4              G M  7:58:32     1394.96   6.37   2  <  20>  123.500  19.880                                           
  20 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   20              G M  7:58:33     1394.69   6.70   3  <  36>  123.500  19.870                                           
  21 DYBICH JANUSZ                   2   48              G M  8:06:15     1392.97   7.04   3  <  39>  134.073  19.870                                           
  22 SZYMAŃSKI LESZEK                2   43              G M  7:59:25     1389.97   7.37   2  < 265>  124.286  19.860                                           
  23 PIETRAS KRZYSZTOF               2  124              G M  7:56:54     1387.33   7.71 136- 45-  5  120.559  19.850                                           
  24 PIETRAS KRZYSZTOF               2  113              G M  7:56:57     1386.53   8.04   2  <  25>  120.559  19.850                                           
  25 PIETRAS KRZYSZTOF               2   51                   7:57:00     1385.74   8.38   3  <  26>  120.559   0.000                                           
  26 PIETRAS KRZYSZTOF               2   11                   7:57:01     1385.47   8.71   4  <  34>  120.559   0.000                                           
  27 GRDEŃ ARTUR                     3    1              G M  7:49:55     1369.21   9.05   2  <  51>  109.423  19.830                                           
  28 LASKOWSKI STANISŁAW             3    2              G M  7:54:32     1366.76   9.38  47-  4-  3  115.537  19.820                                           
  29 KACZYŃSKI MARIAN                3   27              G M  7:54:25     1366.22   9.72  42- 17-  5  115.332  19.810                                           
  30 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   73                   8:02:19     1365.60  10.05   2  <  32>  126.068   0.000                                           
  31 BIRNA PIOTR                     3   27              G M  7:50:04     1365.31  10.39  42-  6-  5  109.316  19.800                                           
  32 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    7              G M  8:02:23     1364.62  10.72   3  <  40>  126.068  19.790                                           
  33 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   39              G M  7:44:29     1362.69  11.06  65-  7-  5  101.498  19.790                                           
  34 PIETRAS KRZYSZTOF               2   40                   7:58:31     1361.99  11.39   5  <  35>  120.559   0.000                                           
  35 PIETRAS KRZYSZTOF               2   42                   7:58:32     1361.74  11.73   6  <  46>  120.559   0.000                                           
  36 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   37              G M  8:00:43     1361.38  12.06   4  <  49>  123.500  19.770                                           
  37 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   26              G M  7:55:06     1357.66  12.40  51-  7-  5  115.537  19.760                                           
  38 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   53                   8:02:53     1357.61  12.73  63-  4-  3  126.099   0.000                                           
  39 DYBICH JANUSZ                   2   14              G M  8:09:07     1352.68  13.07   4  < 133>  134.073  19.740                                           
  40 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  128                   8:03:23     1350.01  13.40   4  <  41>  126.068   0.000                                           
  41 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   76                   8:03:25     1349.52  13.74   5  <  59>  126.068   0.000                                           
  42 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   44              G M  7:45:27     1345.24  14.07   2  < 186>  101.498  19.720                                           
  43 KACZYŃSKI MARIAN                3   17              G M  7:56:01     1340.81  14.41   2  <  57>  115.332  19.720                                           
  44 PIÓR ZYGMUNT                    1   14              G M  8:12:02     1339.95  14.74  45- 12-  5  136.720  19.710                                           
  45 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   80                   7:56:15     1339.25  15.08  63-  6-  5  115.510   0.000                                           
  46 PIETRAS KRZYSZTOF               2  116              G M  8:00:33     1331.41  15.41   7  <  52>  120.559  19.700                                           
  47 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    3              G M  8:09:28     1328.45  15.75  59- 21-  5  132.136  19.690                                           
  48 PIÓR ZYGMUNT                    1   27              G M  8:13:10     1325.23  16.08   2  < 135>  136.720  19.680                                           
  49 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   24              G M  8:03:31     1320.62  16.42   5  <  64>  123.500  19.680                                           
  50 WOŹNIAK JANUSZ                  1   43              G M  8:10:37     1320.43  16.75  94- 23-  5  132.857  19.670                                           
  51 GRDEŃ ARTUR                     3   37              G M  7:53:01     1318.09  17.09   3  < 147>  109.423  19.660                                           
  52 PIETRAS KRZYSZTOF               2   75                   8:01:32     1317.11  17.42   8  <  53>  120.559   0.000                                           
  53 PIETRAS KRZYSZTOF               2    4                   8:01:33     1316.87  17.76   9  <  56>  120.559   0.000                                           
  54 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   12              G M  8:05:13     1316.15  18.09   2  <  91>  125.319  19.640                                           
  55 SZYCA JÓZEF                     2   72                   8:08:09     1315.75  18.43  47-  8-  5  129.141   0.000                                           
  56 PIETRAS KRZYSZTOF               2  104                   8:01:42     1314.71  18.76  10  <  67>  120.559   0.000                                           
  57 KACZYŃSKI MARIAN                3   18              G M  7:57:47     1313.83  19.10   3  <  73>  115.332  19.620                                           
  58 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   13              G M  8:12:14     1311.51  19.43   7  <  61>  134.080  19.620                                           
  59 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   57                   8:06:09     1311.16  19.77   6  <  60>  126.068   0.000                                           
  60 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   16              G M  8:06:11     1310.71  20.10   7  < 122>  126.068  19.600                                           
  61 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   54                   8:12:24     1309.38  20.44   8  <  61>  134.080   0.000                                           
  61 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   25              G M  8:12:24     1309.38  20.44   9  <  63>  134.080  19.600                                           
  63 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   34              G M  8:12:27     1308.74  21.11  10  <  77>  134.080   0.000                                           
  64 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   26              G M  8:04:22     1308.73  21.44   6  <  75>  123.500   0.000                                           
  65 LASKOWSKI STANISŁAW             3   36              G M  7:58:20     1307.97  21.78   2  < 287>  115.537  19.570                                           
  66 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2    9              G M  8:06:33     1306.05  22.11   2  < 111>  126.099  19.560                                           
  67 PIETRAS KRZYSZTOF               2   25                   8:02:19     1305.93  22.45  11  <  68>  120.559   0.000                                           
  68 PIETRAS KRZYSZTOF               2   56                   8:02:20     1305.69  22.78  12  <  69>  120.559   0.000                                           
  69 PIETRAS KRZYSZTOF               2   30                   8:02:21     1305.46  23.12  13  <  70>  120.559   0.000                                           
  70 PIETRAS KRZYSZTOF               2    8                   8:02:22     1305.22  23.45  14  <  71>  120.559   0.000                                           
  71 PIETRAS KRZYSZTOF               2   73                   8:02:23     1304.99  23.79  15  < 100>  120.559   0.000                                           
  72 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   34              G M  8:14:31     1304.48  24.12  50- 19-  5  136.340  19.520                                           
  73 KACZYŃSKI MARIAN                3   39              G M  7:58:28     1303.68  24.46   4  <  90>  115.332  19.520                                           
  74 GUZ TOMASZ                      3   43              G M  7:55:08     1299.51  24.79   2  < 138>  110.632  19.510                                           
  75 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   59                   8:05:06     1298.63  25.13   7  <  76>  123.500   0.000                                           
  76 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   21              G M  8:05:08     1298.18  25.46   8  <  79>  123.500   0.000                                           
  77 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   91                   8:13:21     1297.34  25.80  11  <  84>  134.080   0.000                                           
  78 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   37              G M  8:15:07     1297.04  26.13   2  < 104>  136.340  19.480                                           
  79 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   88                   8:05:14     1296.82  26.47   9  <  80>  123.500   0.000                                           
  80 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   22              G M  8:05:25     1294.32  26.80  10  <  82>  123.500   0.000                                           
  81 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   38              G M  8:14:47     1292.59  27.14  36- 11-  5  135.442  19.460                                           
  82 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   67                   8:05:47     1289.37  27.47  11  <  89>  123.500   0.000                                           
  83 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   51                   8:12:54     1284.12  27.81   2  <  87>  132.136   0.000                                           
  84 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   23              G M  8:14:25     1284.09  28.14  12  < 127>  134.080   0.000                                           
  85 BARTOŁD ADAM                    1   36              G M  8:12:01     1283.09  28.48  75- 18-  5  130.897  19.440                                           
  86 SZYCA JÓZEF                     2   30              G M  8:10:39     1283.07  28.81   2  < 115>  129.141  19.430                                           
  87 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    6              G M  8:13:04     1282.04  29.15   3  < 143>  132.136  19.420                                           
  88 BURCZYK HENRYK                  3    6              G M  8:00:14     1281.47  29.48  28-  2-  2  115.631  19.420                                           
  89 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   79                   8:06:27     1280.46  29.82  12  < 102>  123.500   0.000                                           
  90 KACZYŃSKI MARIAN                3   11              G M  8:00:09     1279.33  30.15   5  < 156>  115.332  19.400                                           
  91 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   80                   8:08:13     1275.94  30.49   3  < 154>  125.319   0.000                                           
  92 FIERKA PIOTR                    2    8              G M  8:07:07     1275.37  30.82   2          123.860  19.390                                           
  93 KOLASKA ANDRZEJ                 2   32              G M  8:06:14     1273.23  31.16  17-  3-  3  122.527  19.380                                           
  94 BARTOŁD ADAM                    1    5              G M  8:12:52     1272.49  31.49   2  < 151>  130.897  19.380                                           
  95 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    1              G M  8:17:17     1272.13  31.83  49- 15-  5  136.478  19.370                                           
  96 SUROWIECKI MAREK                2   12              G M  8:07:59     1270.48  32.16   2  < 126>  124.486  19.360                                           
  97 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    6              G M  8:16:47     1268.38  32.50   2  < 182>  135.442  19.360                                           
  98 GÓRSKI JAN                      1    7              G M  8:17:19     1267.18  32.83  28-  3-  3  135.990  19.350                                           
  99 MYKOWSKI TADEUSZ                2   11              G M  8:07:51     1265.06  33.17   2  < 134>  123.786  19.340                                           
 100 PIETRAS KRZYSZTOF               2   23                   8:05:18     1265.05  33.50  16  < 103>  120.559   0.000                                           
 101 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   20              G M  8:01:21     1264.48  33.84   2  < 245>  115.510  19.330                                           
 102 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    7              G M  8:07:41     1264.29  34.17  13  < 112>  123.500   0.000                                           
 103 PIETRAS KRZYSZTOF               2  131              G M  8:05:23     1263.94  34.51  17  < 105>  120.559  19.320                                           
 104 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   26              G M  8:17:54     1263.58  34.84   3  < 108>  136.340  19.310                                           
 105 PIETRAS KRZYSZTOF               2   74                   8:05:25     1263.50  35.18  18  < 107>  120.559   0.000                                           
 106 BUJAK SŁAWOMIR                  1    8              G M  8:17:17     1263.08  35.51  38-  2-  2  135.507  19.300                                           
 107 PIETRAS KRZYSZTOF               2  137              G M  8:05:27     1263.06  35.85  19  < 114>  120.559  19.290                                           
 108 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   24              G M  8:18:05     1261.43  36.18   4  < 159>  136.340  19.280                                           
 109 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   23              G M  8:18:35     1256.90  36.52   2  < 128>  136.478  19.280                                           
 110 WOŹNIAK JANUSZ                  1   25              G M  8:15:53     1254.75  36.85   2  < 232>  132.857  19.270                                           
 111 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   18              G M  8:10:46     1251.40  37.19   3  < 247>  126.099  19.260                                           
 112 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   49              G M  8:08:42     1251.27  37.52  14  < 123>  123.500   0.000                                           
 113 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   32              G M  8:15:24     1251.21  37.86  34-  6-  5  131.878  19.250                                           
 114 PIETRAS KRZYSZTOF               2   16                   8:06:35     1248.24  38.19  20  < 116>  120.559   0.000                                           
 115 SZYCA JÓZEF                     2   47              G M  8:13:30     1247.74  38.53   3  < 141>  129.141  19.230                                           
 116 PIETRAS KRZYSZTOF               2  149              G M  8:06:44     1246.30  38.86  21  < 116>  120.559   0.000                                           
 116 PIETRAS KRZYSZTOF               2  152              G M  8:06:44     1246.30  38.86  22  < 121>  120.559   0.000                                           
 118 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    8              G M  8:17:44     1246.24  39.53  17-  6-  5  134.261  19.210                                           
 119 BIRNA PIOTR                     3   14              G M  7:57:48     1245.06  39.87   2  < 125>  109.316  19.210                                           
 120 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   21              G M  8:18:03     1243.19  40.20  36-  9-  5  134.327  19.200                                           
 121 PIETRAS KRZYSZTOF               2  138              G M  8:06:59     1243.09  40.54  23  < 157>  120.559   0.000                                           
 122 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   50              G M  8:11:29     1242.25  40.87   8  < 132>  126.068  19.190                                           
 123 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    8              G M  8:09:29     1241.41  41.21  15  < 124>  123.500   0.000                                           
 124 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   46              G M  8:09:32     1240.79  41.54  16  < 179>  123.500   0.000                                           
 125 BIRNA PIOTR                     3   22              G M  7:58:08     1240.35  41.88   3  < 211>  109.316  19.170                                           
 126 SUROWIECKI MAREK                2   50              G M  8:10:22     1240.31  42.21   3  < 130>  124.486  19.160                                           
 127 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   22              G M  8:18:12     1239.19  42.55  13  < 164>  134.080   0.000                                           
 128 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    9              G M  8:20:15     1237.90  42.88   3  < 187>  136.478  19.150                                           
 129 KANTAK BOGUMIŁ                  1   48              G M  8:10:05     1236.37  43.22  46-  9-  5  123.740  19.140                                           
 130 SUROWIECKI MAREK                2   66                   8:10:44     1235.80  43.55   4  < 178>  124.486   0.000                                           
 131 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    4              G M  8:18:45     1235.19  43.89   2  < 282>  134.327  19.130                                           
 132 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   94                   8:12:08     1234.35  44.22   9  < 136>  126.068   0.000                                           
 133 DYBICH JANUSZ                   2    7              G M  8:18:44     1233.04  44.56   5  < 146>  134.073  19.110                                           
 134 MYKOWSKI TADEUSZ                2   25              G M  8:10:24     1232.93  44.89   3  < 261>  123.786  19.110                                           
 135 PIÓR ZYGMUNT                    1   29              G M  8:20:59     1231.90  45.23   3  < 137>  136.720  19.100                                           
 136 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   63                   8:12:21     1231.73  45.56  10  < 139>  126.068   0.000                                           
 137 PIÓR ZYGMUNT                    1   25              G M  8:21:06     1230.60  45.90   4  < 170>  136.720  19.090                                           
 138 GUZ TOMASZ                      3   40              G M  7:59:55     1230.38  46.23   3  < 223>  110.632  19.080                                           
 139 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2    2              G M  8:12:30     1229.93  46.57  11  < 140>  126.068  19.070                                           
 140 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   84                   8:12:32     1229.53  46.90  12  < 142>  126.068   0.000                                           
 141 SZYCA JÓZEF                     2   39              G M  8:15:02     1229.52  47.24   4  < 242>  129.141  19.060                                           
 142 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   79                   8:12:33     1229.33  47.57  13  < 144>  126.068   0.000                                           
 143 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   41              G M  8:17:30     1229.17  47.91   4  < 166>  132.136  19.050                                           
 144 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   95                   8:12:34     1229.13  48.24  14  < 145>  126.068   0.000                                           
 145 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   86                   8:12:35     1228.93  48.58  15  < 149>  126.068   0.000                                           
 146 DYBICH JANUSZ                   2   34              G M  8:19:09     1228.34  48.91   6  < 351>  134.073   0.000                                           
 147 GRDEŃ ARTUR                     3   13              G M  7:59:05     1228.32  49.25   4          109.423  19.020                                           
 148 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   42              G M  8:21:14     1228.09  49.58  80- 21-  5  136.604  19.010                                           
 149 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  140                   8:12:41     1227.74  49.92  16  < 167>  126.068   0.000                                           
 150 JELIŃSKI ADAM                   1    5              G M  8:21:15     1226.17  50.25  29-  5-  5  136.411  19.000                                           
 151 BARTOŁD ADAM                    1   12              G M  8:16:46     1226.01  50.59   3  < 151>  130.897  18.990                                           
 151 BARTOŁD ADAM                    1   75                   8:16:46     1226.01  50.59   4  < 177>  130.897   0.000                                           
 153 MAZELLA JAN                     1   37              G M  8:19:30     1225.42  51.26  58-  9-  5  134.183  18.980                                           
 154 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   14              G M  8:12:17     1225.21  51.59   4  < 180>  125.319  18.970                                           
 155 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   56                   8:21:31     1224.97  51.93   2  < 176>  136.604   0.000                                           
 156 KACZYŃSKI MARIAN                3   46              G M  8:04:11     1224.55  52.26   6  < 158>  115.332   0.000                                           
 157 PIETRAS KRZYSZTOF               2  150              G M  8:08:29     1224.16  52.60  24  < 160>  120.559   0.000                                           
 158 KACZYŃSKI MARIAN                3   16              G M  8:04:15     1223.68  52.93   7  < 273>  115.332   0.000                                           
 159 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   51                   8:21:31     1222.60  53.27   5  < 191>  136.340   0.000                                           
 160 PIETRAS KRZYSZTOF               2  135              G M  8:08:39     1222.09  53.60  25  < 160>  120.559   0.000                                           
 160 PIETRAS KRZYSZTOF               2   12                   8:08:39     1222.09  53.60  26  < 162>  120.559   0.000                                           
 162 PIETRAS KRZYSZTOF               2  114              G M  8:08:40     1221.88  54.27  27  < 163>  120.559   0.000                                           
 163 PIETRAS KRZYSZTOF               2   26                   8:08:43     1221.26  54.61  28  < 171>  120.559   0.000                                           
 164 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    8              G M  8:19:52     1220.39  54.94  14  < 188>  134.080   0.000                                           
 165 BĄBER WALDEMAR                  2   17              G M  8:11:10     1220.29  55.28  30-  6-  5  123.453  18.900                                           
 166 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   17              G M  8:18:23     1219.15  55.61   5  < 196>  132.136  18.890                                           
 167 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   89                   8:13:25     1219.03  55.95  17  < 201>  126.068   0.000                                           
 168 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   36              G M  8:16:55     1218.47  56.28  59-  5-  4  130.275  18.880                                           
 169 PRABUCKI ZENON                  3   37              G M  8:04:57     1217.84  56.62  28-  3-  3  115.634  18.870                                           
 170 PIÓR ZYGMUNT                    1   18              G M  8:22:23     1216.55  56.95   5  < 194>  136.720  18.870                                           
 171 PIETRAS KRZYSZTOF               2  117              G M  8:09:06     1216.54  57.29  29  < 172>  120.559   0.000                                           
 172 PIETRAS KRZYSZTOF               2   47                   8:09:07     1216.33  57.62  30  < 174>  120.559   0.000                                           
 173 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   26              G M  8:18:50     1215.94  57.96   2  < 225>  132.335  18.850                                           
 174 PIETRAS KRZYSZTOF               2  126              G M  8:09:09     1215.93  58.29  31  < 218>  120.559   0.000                                           
 175 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    6              G M  8:20:33     1214.48  58.63   2  < 263>  134.261  18.830                                           
 176 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   97                   8:22:29     1214.44  58.96   3  < 190>  136.604   0.000                                           
 177 BARTOŁD ADAM                    1   31              G M  8:17:49     1214.07  59.30   5  < 189>  130.897  18.820                                           
 178 SUROWIECKI MAREK                2   38              G M  8:12:35     1213.51  59.63   5  < 358>  124.486  18.810                                           
 179 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   82                   8:11:48     1213.16  59.97  17  < 183>  123.500   0.000                                           
 180 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   34              G M  8:13:19     1212.96  60.30   5  < 219>  125.319  18.800                                           
 181 KOLASKA ANDRZEJ                 2   20              G M  8:11:02     1212.74  60.64   2  < 478>  122.527  18.790                                           
 182 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    7              G M  8:21:41     1212.73  60.97   3  < 184>  135.442  18.790                                           
 183 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   92                   8:11:52     1212.37  61.31  18  < 185>  123.500   0.000                                           
 184 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   24              G M  8:21:44     1212.19  61.64   4  < 192>  135.442  18.770                                           
 185 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   51                   8:11:58     1211.18  61.98  19  < 309>  123.500   0.000                                           
 186 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   14              G M  7:53:52     1210.23  62.31   3  < 284>  101.498  18.760                                           
 187 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   55                   8:22:49     1209.73  62.65   4  < 209>  136.478   0.000                                           
 188 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   50              G M  8:20:53     1209.20  62.98  15  < 212>  134.080   0.000                                           
 189 BARTOŁD ADAM                    1   32              G M  8:18:16     1209.02  63.32   6  < 198>  130.897  18.740                                           
 190 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    3              G M  8:23:10     1207.11  63.65   4  < 193>  136.604  18.730                                           
 191 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    8              G M  8:22:59     1206.73  63.99   6  < 215>  136.340  18.720                                           
 192 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   37              G M  8:22:20     1205.72  64.32   5  < 217>  135.442  18.720                                           
 193 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   81                   8:23:27     1204.09  64.66   5  < 203>  136.604   0.000                                           
 194 PIÓR ZYGMUNT                    1    5              G M  8:23:34     1203.87  64.99   6  < 216>  136.720   0.000                                           
 195 PATOCKI BENEDYKT                1   40              G M  8:23:47     1203.05  65.33  55-  6-  3  136.887  18.700                                           
 196 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   54                   8:19:54     1202.33  65.66   6  < 200>  132.136   0.000                                           
 197 MAZELLA JAN                     1   11              G M  8:21:41     1201.46  66.00   2  < 295>  134.183  18.680                                           
 198 BARTOŁD ADAM                    1    4              G M  8:18:59     1201.07  66.33   7  < 227>  130.897   0.000                                           
 199 GUS MARCIN                      1   48              G M  8:19:02     1200.52  66.67  54-  9-  5  130.897  18.670                                           
 200 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   24              G M  8:20:07     1199.96  67.00   7  < 221>  132.136  18.660                                           
 201 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  137                   8:15:04     1199.89  67.34  18  < 202>  126.068   0.000                                           
 202 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   17              G M  8:15:07     1199.32  67.67  19  < 238>  126.068   0.000                                           
 203 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  109                   8:24:09     1196.71  68.01   6  < 224>  136.604   0.000                                           
 204 DYGULSKI TADEUSZ                1   25                   8:23:14     1196.38  68.34  52- 18-  5  135.470   0.000                                           
 205 DOERING KAZIMIERZ               3    2              G M  8:06:39     1195.19  68.68  55-  7-  5  115.515  18.630                                           
 206 ROGOWSKI STEFAN                 1    8              G M  8:24:10     1195.18  69.01  46- 15-  5  136.450  18.620                                           
 207 GÓRSKI JAN                      1   11              G M  8:23:47     1195.17  69.35   2  < 335>  135.990  18.620                                           
 208 DYGULSKI TADEUSZ                1   33              G M  8:23:21     1195.15  69.68   2  < 213>  135.470  18.610                                           
 209 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   19              G M  8:24:15     1194.56  70.02   5  < 289>  136.478  18.600                                           
 210 BĄBER WALDEMAR                  2    4              G M  8:13:23     1194.13  70.35   2  < 243>  123.453  18.600                                           
 211 BIRNA PIOTR                     3   10              G M  8:01:33     1194.06  70.69   4  < 232>  109.316  18.590                                           
 212 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   49              G M  8:22:20     1193.59  71.02  16  < 214>  134.080   0.000                                           
 213 DYGULSKI TADEUSZ                1   18              G M  8:23:33     1193.04  71.36   3  < 229>  135.470  18.580                                           
 214 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   29              G M  8:22:25     1192.71  71.69  17  < 228>  134.080   0.000                                           
 215 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   50              G M  8:24:26     1191.44  72.03   7  < 267>  136.340   0.000                                           
 216 PIÓR ZYGMUNT                    1   36              G M  8:24:47     1191.11  72.36   7  < 252>  136.720   0.000                                           
 217 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   36              G M  8:23:46     1190.52  72.70   6  < 279>  135.442   0.000                                           
 218 PIETRAS KRZYSZTOF               2    3              G M  8:11:19     1189.92  73.03  32  < 220>  120.559   0.000                                           
 219 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   76                   8:15:26     1188.61  73.37   6  < 226>  125.319   0.000                                           
 220 PIETRAS KRZYSZTOF               2    1              G M  8:11:32     1187.38  73.70  33  < 235>  120.559   0.000                                           
 221 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   42              G M  8:21:32     1184.72  74.04   8  < 222>  132.136   0.000                                           
 222 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    7              G M  8:21:33     1184.55  74.37   9  < 246>  132.136   0.000                                           
 223 GUZ TOMASZ                      3   23              G M  8:03:24     1184.50  74.71   4  < 485>  110.632  18.510                                           
 224 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   69                   8:25:20     1184.43  75.04   7  < 254>  136.604   0.000                                           
 225 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    1              G M  8:21:44     1184.38  75.38   3  < 315>  132.335  18.500                                           
 226 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   36              G M  8:15:55     1183.19  75.71   7  < 314>  125.319  18.490                                           
 227 BARTOŁD ADAM                    1   77                   8:20:55     1180.14  76.05   8  < 230>  130.897   0.000                                           
 228 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   59                   8:23:45     1178.73  76.38  18  < 288>  134.080   0.000                                           
 229 DYGULSKI TADEUSZ                1    9              G M  8:24:58     1178.34  76.72   4  < 236>  135.470  18.470                                           
 230 BARTOŁD ADAM                    1   28              G M  8:21:09     1177.66  77.05   9  < 291>  130.897   0.000                                           
 231 LIEC JAN                        1   21              G M  8:22:47     1176.97  77.39  62- 10-  5  132.743  18.460                                           
 232 BIRNA PIOTR                     3   28              G M  8:02:57     1176.07  77.72   5  < 348>  109.316  18.450                                           
 232 WOŹNIAK JANUSZ                  1   34              G M  8:22:58     1176.07  77.72   3  < 234>  132.857  18.450                                           
 234 WOŹNIAK JANUSZ                  1    3              G M  8:23:02     1175.38  78.39   4  < 259>  132.857  18.440                                           
 235 PIETRAS KRZYSZTOF               2  151              G M  8:12:39     1174.47  78.73  34  < 280>  120.559   0.000                                           
 236 DYGULSKI TADEUSZ                1   45              G M  8:25:23     1174.09  79.06   5  < 251>  135.470  18.420                                           
 237 GRABOWSKI STANISŁAW             1   16              G M  8:26:16     1172.99  79.40  28-  4-  4  136.380  18.420                                           
 238 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   58                   8:17:29     1172.91  79.73  20  < 239>  126.068   0.000                                           
 239 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  142                   8:17:33     1172.18  80.07  21  < 323>  126.068   0.000                                           
 240 GUS MARCIN                      1   11              G M  8:21:44     1171.51  80.40   2  < 285>  130.897  18.400                                           
 241 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   11              G M  8:24:52     1170.91  80.74  19-  6-  5  134.499  18.390                                           
 242 SZYCA JÓZEF                     2   79                   8:20:22     1170.11  81.07   5  < 296>  129.141   0.000                                           
 243 BĄBER WALDEMAR                  2   14              G M  8:15:34     1169.43  81.41   3  < 286>  123.453  18.380                                           
 244 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   27              G M  8:08:53     1168.42  81.74   2  < 260>  115.537  18.370                                           
 245 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   22              G M  8:08:54     1167.95  82.08   3  < 257>  115.510  18.360                                           
 246 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   55                   8:23:13     1167.11  82.41  10  < 248>  132.136   0.000                                           
 247 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   37              G M  8:18:06     1166.50  82.75   4          126.099  18.350                                           
 248 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   33              G M  8:23:17     1166.42  83.08  11  < 250>  132.136   0.000                                           
 249 JANKOWSKI FRANCISZEK            3   28              G M  8:08:38     1166.22  83.42  20-  1-  1  115.028  18.340                                           
 250 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   45              G M  8:23:20     1165.91  83.75  12  < 304>  132.136   0.000                                           
 251 DYGULSKI TADEUSZ                1   11              G M  8:26:20     1164.50  84.09   6  < 297>  135.470  18.320                                           
 252 PIÓR ZYGMUNT                    1   34              G M  8:27:28     1163.91  84.42   8  < 255>  136.720   0.000                                           
 253 WACHOWSKI ROMAN                 2   27              G M  8:17:37     1163.87  84.76  52-  3-  2  125.252  18.310                                           
 254 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   45              G M  8:27:23     1163.74  85.09   8  < 264>  136.604  18.300                                           
 255 PIÓR ZYGMUNT                    1   15              G M  8:27:30     1163.57  85.43   9  < 270>  136.720   0.000                                           
 256 KANTAK BOGUMIŁ                  1   27              G M  8:16:22     1163.33  85.76   2  < 258>  123.740  18.290                                           
 257 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   32              G M  8:09:20     1162.85  86.10   4  < 461>  115.510  18.280                                           
 258 KANTAK BOGUMIŁ                  1   20              G M  8:16:25     1162.79  86.43   3  < 417>  123.740  18.280                                           
 259 WOŹNIAK JANUSZ                  1   59                   8:24:16     1162.69  86.77   5  < 352>  132.857   0.000                                           
 260 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   32              G M  8:09:24     1162.34  87.10   3  < 274>  115.537  18.260                                           
 261 MYKOWSKI TADEUSZ                2    8              G M  8:16:30     1162.31  87.44   4  < 298>  123.786  18.260                                           
 262 WACHOWSKI ROMAN                 2   57                   8:17:47     1162.07  87.77   2  < 278>  125.252   0.000                                           
 263 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   22              G M  8:25:40     1160.76  88.11   3  < 322>  134.261  18.240                                           
 264 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   26              G M  8:27:51     1159.13  88.44   9  < 266>  136.604  18.230                                           
 265 SZYMAŃSKI LESZEK                2   25              G M  8:17:15     1158.84  88.78   3  < 307>  124.286  18.230                                           
 266 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1  100                   8:27:55     1158.48  89.11  10  < 268>  136.604   0.000                                           
 267 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    9              G M  8:27:45     1157.88  89.45   8  < 317>  136.340   0.000                                           
 268 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   58                   8:27:59     1157.83  89.78  11  < 269>  136.604   0.000                                           
 269 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   73                   8:28:03     1157.17  90.12  12  < 293>  136.604   0.000                                           
 270 PIÓR ZYGMUNT                    1   12              G M  8:28:10     1157.01  90.45  10  < 381>  136.720   0.000                                           
 271 DOERING KAZIMIERZ               3    8              G M  8:09:51     1156.89  90.79   2  < 300>  115.515  18.190                                           
 272 ROGOWSKI STEFAN                 1   24              G M  8:27:57     1156.85  91.12   2  < 338>  136.450  18.180                                           
 273 KACZYŃSKI MARIAN                3   10              G M  8:09:43     1156.60  91.46   8  < 276>  115.332   0.000                                           
 274 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   29              G M  8:10:00     1155.37  91.79   4  < 275>  115.537  18.170                                           
 275 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   39              G M  8:10:03     1154.79  92.13   5  < 277>  115.537  18.160                                           
 276 KACZYŃSKI MARIAN                3   29              G M  8:09:54     1154.47  92.46   9  < 281>  115.332   0.000                                           
 277 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   44              G M  8:10:05     1154.41  92.80   6  < 540>  115.537   0.000                                           
 278 WACHOWSKI ROMAN                 2   16              G M  8:18:30     1154.40  93.13   3          125.252  18.140                                           
 279 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   29              G M  8:27:23     1153.84  93.47   7  < 437>  135.442   0.000                                           
 280 PIETRAS KRZYSZTOF               2  127              G M  8:14:31     1153.49  93.80  35  < 321>  120.559   0.000                                           
 281 KACZYŃSKI MARIAN                3   64                   8:10:00     1153.32  94.14  10  < 283>  115.332   0.000                                           
 282 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   48              G M  8:26:29     1153.19  94.47   3  < 340>  134.327  18.110                                           
 283 KACZYŃSKI MARIAN                3   36              G M  8:10:03     1152.74  94.81  11  < 299>  115.332   0.000                                           
 284 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   20              G M  7:58:06     1152.08  95.14   4  < 434>  101.498  18.100                                           
 285 GUS MARCIN                      1   30              G M  8:23:41     1151.42  95.48   3  < 308>  130.897  18.090                                           
 286 BĄBER WALDEMAR                  2   18              G M  8:17:15     1151.08  95.81   4  < 408>  123.453  18.090                                           
 287 LASKOWSKI STANISŁAW             3   12              G M  8:10:23     1150.96  96.15   3  < 527>  115.537  18.080                                           
 288 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   60                   8:26:30     1150.90  96.48  19  < 290>  134.080   0.000                                           
 289 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   53                   8:28:37     1150.58  96.82   6  < 336>  136.478   0.000                                           
 290 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   40              G M  8:26:32     1150.57  97.15  20  < 292>  134.080   0.000                                           
 291 BARTOŁD ADAM                    1   41              G M  8:23:47     1150.41  97.49  10  < 311>  130.897   0.000                                           
 292 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   32              G M  8:26:43     1148.77  97.82  21  < 333>  134.080   0.000                                           
 293 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   92                   8:28:56     1148.58  98.16  13  < 310>  136.604   0.000                                           
 294 KREZYMON JÓZEF                  1   54                   8:26:57     1147.57  98.49  34-  6-  4  134.208   0.000                                           
 295 MAZELLA JAN                     1   35              G M  8:26:58     1147.19  98.83   3  < 305>  134.183  18.030                                           
 296 SZYCA JÓZEF                     2   77                   8:22:37     1146.73  99.16   6  < 432>  129.141   0.000                                           
 297 DYGULSKI TADEUSZ                1   23              G M  8:28:10     1146.43  99.50   7  < 332>  135.470   0.000                                           
 298 MYKOWSKI TADEUSZ                2   31              G M  8:18:01     1145.99  99.83   5  < 301>  123.786  18.010                                           
 299 KACZYŃSKI MARIAN                3    1              G M  8:10:39     1145.87 100.17  12  < 302>  115.332   0.000                                           
 300 DOERING KAZIMIERZ               3   70                   8:10:49     1145.79 100.50   3  < 343>  115.515   0.000                                           
 301 MYKOWSKI TADEUSZ                2   40              G M  8:18:03     1145.64 100.84   6  < 303>  123.786   0.000                                           
 302 KACZYŃSKI MARIAN                3    2              G M  8:10:42     1145.30 101.17  13  < 306>  115.332   0.000                                           
 303 MYKOWSKI TADEUSZ                2    4              G M  8:18:05     1145.28 101.51   7  < 405>  123.786   0.000                                           
 304 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   36              G M  8:25:24     1145.03 101.84  13  < 329>  132.136   0.000                                           
 305 MAZELLA JAN                     1    6              G M  8:27:15     1144.42 102.18   4  < 326>  134.183  17.960                                           
 306 KACZYŃSKI MARIAN                3   21              G M  8:10:49     1143.98 102.51  14  < 337>  115.332   0.000                                           
 307 SZYMAŃSKI LESZEK                2   30              G M  8:18:43     1143.21 102.85   4  < 312>  124.286  17.950                                           
 308 GUS MARCIN                      1   23              G M  8:24:31     1143.04 103.18   4  < 319>  130.897  17.940                                           
 309 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   56                   8:18:05     1142.64 103.52  20  < 359>  123.500   0.000                                           
 310 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   12              G M  8:29:37     1142.02 103.85  14  < 394>  136.604  17.930                                           
 311 BARTOŁD ADAM                    1   30              G M  8:24:38     1141.88 104.19  11  < 318>  130.897   0.000                                           
 312 SZYMAŃSKI LESZEK                2   44              G M  8:18:51     1141.81 104.52   5  < 312>  124.286  17.910                                           
 312 SZYMAŃSKI LESZEK                2   10              G M  8:18:51     1141.81 104.52   6  < 330>  124.286   0.000                                           
 314 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2  103                   8:19:46     1141.69 105.19   8  < 375>  125.319   0.000                                           
 315 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   59                   8:25:55     1141.64 105.53   4  < 383>  132.335   0.000                                           
 316 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   13              G M  8:27:51     1141.27 105.86   2  < 324>  134.499  17.890                                           
 317 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   44              G M  8:29:28     1141.24 106.20   9  < 331>  136.340   0.000                                           
 318 BARTOŁD ADAM                    1    8              G M  8:24:42     1141.21 106.53  12  < 319>  130.897   0.000                                           
 319 BARTOŁD ADAM                    1   38              G M  8:24:49     1140.05 106.87  13  < 364>  130.897   0.000                                           
 319 GUS MARCIN                      1   10              G M  8:24:49     1140.05 106.87   5  < 388>  130.897  17.870                                           
 321 PIETRAS KRZYSZTOF               2  111                   8:15:47     1139.68 107.54  36  < 360>  120.559   0.000                                           
 322 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   18              G M  8:27:57     1138.29 107.87   4  < 409>  134.261  17.850                                           
 323 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   19              G M  8:20:49     1137.63 108.21  22  < 325>  126.068   0.000                                           
 324 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   17              G M  8:28:16     1137.25 108.54   3  < 416>  134.499  17.830                                           
 325 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   51                   8:20:53     1136.94 108.88  23  < 327>  126.068   0.000                                           
 326 MAZELLA JAN                     1   46              G M  8:28:04     1136.50 109.21   5  < 392>  134.183  17.820                                           
 327 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  114                   8:20:57     1136.26 109.55  24  < 334>  126.068   0.000                                           
 328 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2    1              G M  8:25:05     1136.01 109.88  24-  2-  2  130.736  17.810                                           
 329 RÓŻYŃSKI JERZY                  1    4              G M  8:26:21     1135.68 110.22  14  < 414>  132.136   0.000                                           
 330 SZYMAŃSKI LESZEK                2   19              G M  8:19:27     1135.55 110.55   7  < 350>  124.286   0.000                                           
 331 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    7              G M  8:30:05     1135.38 110.89  10  < 349>  136.340   0.000                                           
 332 DYGULSKI TADEUSZ                1   38              G M  8:29:20     1135.22 111.22   8  < 341>  135.470   0.000                                           
 333 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   38              G M  8:28:10     1134.67 111.56  22  < 356>  134.080   0.000                                           
 334 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   61                   8:21:20     1132.35 111.89  25  < 389>  126.068   0.000                                           
 335 GÓRSKI JAN                      1   22              G M  8:30:12     1131.36 112.23   3          135.990  17.760                                           
 336 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   39              G M  8:30:38     1131.35 112.56   7  < 419>  136.478  17.750                                           
 337 KACZYŃSKI MARIAN                3   23              G M  8:11:58     1131.08 112.90  15  < 342>  115.332   0.000                                           
 338 ROGOWSKI STEFAN                 1   29              G M  8:30:44     1130.18 113.23   3  < 345>  136.450  17.740                                           
 339 LIEC JAN                        1   22              G M  8:27:32     1129.41 113.57   2  < 399>  132.743  17.730                                           
 340 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1    9              G M  8:28:57     1129.27 113.90   4  < 390>  134.327  17.720                                           
 341 DYGULSKI TADEUSZ                1   24              G M  8:29:58     1129.23 114.24   9  < 344>  135.470   0.000                                           
 342 KACZYŃSKI MARIAN                3   58                   8:12:10     1128.86 114.57  16  < 541>  115.332   0.000                                           
 343 DOERING KAZIMIERZ               3    7              G M  8:12:20     1128.81 114.91   4  < 486>  115.515  17.700                                           
 344 DYGULSKI TADEUSZ                1    6              G M  8:30:04     1128.29 115.24  10  < 346>  135.470   0.000                                           
 345 ROGOWSKI STEFAN                 1   14              G M  8:31:02     1127.38 115.58   4  < 361>  136.450  17.690                                           
 346 DYGULSKI TADEUSZ                1   41              G M  8:30:14     1126.73 115.91  11  < 406>  135.470   0.000                                           
 347 PATOCKI BENEDYKT                1   62                   8:31:30     1126.64 116.25   2  < 376>  136.887   0.000                                           
 348 BIRNA PIOTR                     3    7              G M  8:07:03     1126.39 116.58   6          109.316   0.000                                           
 349 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   55                   8:31:04     1126.16 116.92  11  < 353>  136.340   0.000                                           
 350 SZYMAŃSKI LESZEK                2   11              G M  8:20:22     1126.12 117.25   8  < 429>  124.286   0.000                                           
 351 DYBICH JANUSZ                   2   46              G M  8:29:06     1125.72 117.59   7  < 373>  134.073   0.000                                           
 352 WOŹNIAK JANUSZ                  1   48              G M  8:28:02     1125.59 117.92   6  < 354>  132.857  17.640                                           
 353 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   19              G M  8:31:09     1125.38 118.26  12  < 433>  136.340   0.000                                           
 354 WOŹNIAK JANUSZ                  1   77                   8:28:04     1125.27 118.59   7  < 355>  132.857   0.000                                           
 355 WOŹNIAK JANUSZ                  1   29              G M  8:28:05     1125.11 118.93   8  < 357>  132.857   0.000                                           
 356 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   81                   8:29:13     1124.68 119.26  23  < 367>  134.080   0.000                                           
 357 WOŹNIAK JANUSZ                  1   52                   8:28:11     1124.16 119.60   9  < 400>  132.857   0.000                                           
 358 SUROWIECKI MAREK                2   20              G M  8:20:49     1123.35 119.93   6  < 371>  124.486  17.600                                           
 359 BOROWSKI ZBIGNIEW               2    9              G M  8:19:59     1122.90 120.27  21  < 363>  123.500   0.000                                           
 360 PIETRAS KRZYSZTOF               2   34                   8:17:22     1122.87 120.60  37  < 362>  120.559   0.000                                           
 361 ROGOWSKI STEFAN                 1   19              G M  8:31:33     1122.58 120.94   5  < 377>  136.450  17.580                                           
 362 PIETRAS KRZYSZTOF               2   94                   8:17:24     1122.52 121.27  38  < 460>  120.559   0.000                                           
 363 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   48              G M  8:20:06     1121.71 121.61  22  < 379>  123.500   0.000                                           
 364 BARTOŁD ADAM                    1    2              G M  8:26:43     1121.49 121.94  14  < 366>  130.897   0.000                                           
 365 KREZYMON JÓZEF                  1   58                   8:29:42     1121.20 122.28   2  < 369>  134.208   0.000                                           
 366 BARTOŁD ADAM                    1   57                   8:26:45     1121.17 122.61  15  < 542>  130.897   0.000                                           
 367 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   16              G M  8:29:36     1121.07 122.95  24  < 368>  134.080   0.000                                           
 368 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   11              G M  8:29:37     1120.91 123.28  25  < 374>  134.080   0.000                                           
 369 KREZYMON JÓZEF                  1   36              G M  8:29:46     1120.58 123.62   3  < 456>  134.208  17.530                                           
 370 BUJAK SŁAWOMIR                  1   50              G M  8:30:56     1120.51 123.95   2          135.507  17.520                                           
 371 SUROWIECKI MAREK                2   64                   8:21:06     1120.49 124.29   7  < 422>  124.486   0.000                                           
 372 JELIŃSKI ADAM                   1   24              G M  8:31:47     1120.11 124.62   2  < 415>  136.411  17.510                                           
 373 DYBICH JANUSZ                   2   31              G M  8:29:43     1119.92 124.96   8  < 424>  134.073   0.000                                           
 374 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    4              G M  8:29:49     1119.04 125.29  26  < 382>  134.080   0.000                                           
 375 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   73                   8:22:03     1118.42 125.63   9  < 393>  125.319   0.000                                           
 376 PATOCKI BENEDYKT                1    5              G M  8:32:24     1118.36 125.96   3  < 378>  136.887  17.480                                           
 377 ROGOWSKI STEFAN                 1   33              G M  8:32:04     1117.83 126.30   6  < 396>  136.450   0.000                                           
 378 PATOCKI BENEDYKT                1   73                   8:32:31     1117.29 126.63   4  < 423>  136.887   0.000                                           
 379 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   19              G M  8:20:36     1116.64 126.97  23  < 397>  123.500   0.000                                           
 380 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   10              G M  8:26:41     1116.48 127.30   2  < 385>  130.275  17.460                                           
 381 PIÓR ZYGMUNT                    1   42              G M  8:32:29     1116.23 127.64  11  < 450>  136.720   0.000                                           
 382 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1    2              G M  8:30:15     1115.01 127.97  27  < 386>  134.080   0.000                                           
 383 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2   30              G M  8:28:42     1114.87 128.31   5  < 514>  132.335  17.440                                           
 384 GRABOWSKI STANISŁAW             1    3              G M  8:32:20     1114.82 128.64   2  < 457>  136.380  17.430                                           
 385 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   68                   8:26:54     1114.41 128.98   3  < 387>  130.275   0.000                                           
 386 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   89                   8:30:30     1112.70 129.31  28  < 404>  134.080   0.000                                           
 387 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   13              G M  8:27:05     1112.67 129.65   4  < 395>  130.275  17.410                                           
 388 GUS MARCIN                      1   52                   8:27:39     1112.60 129.98   6  < 411>  130.897   0.000                                           
 389 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   41              G M  8:23:21     1112.20 130.32  26  < 391>  126.068   0.000                                           
 390 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   54                   8:30:47     1112.13 130.65   5  < 427>  134.327   0.000                                           
 391 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   56                   8:23:23     1111.87 130.99  27  < 436>  126.068   0.000                                           
 392 MAZELLA JAN                     1   28              G M  8:30:45     1111.25 131.32   6  < 525>  134.183   0.000                                           
 393 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   46              G M  8:22:48     1110.98 131.66  10  < 459>  125.319   0.000                                           
 394 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1    7              G M  8:32:59     1110.75 131.99  15  < 439>  136.604   0.000                                           
 395 TARGOWSKI GRZEGORZ              2   42              G M  8:27:18     1110.61 132.33   5          130.275  17.360                                           
 396 ROGOWSKI STEFAN                 1   49              G M  8:32:53     1110.40 132.66   7  < 410>  136.450   0.000                                           
 397 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   83                   8:21:27     1108.12 133.00  24  < 398>  123.500   0.000                                           
 398 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   78                   8:21:29     1107.79 133.33  25  < 402>  123.500   0.000                                           
 399 LIEC JAN                        1   17              G M  8:29:50     1107.73 133.67   3  < 401>  132.743  17.330                                           
 400 WOŹNIAK JANUSZ                  1   50              G M  8:30:00     1107.14 134.00  10  < 412>  132.857   0.000                                           
 401 LIEC JAN                        1   56                   8:29:54     1107.11 134.34   4  < 403>  132.743   0.000                                           
 402 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   89                   8:21:34     1106.96 134.67  26  < 418>  123.500   0.000                                           
 403 LIEC JAN                        1   73                   8:30:02     1105.88 135.01   5  < 484>  132.743   0.000                                           
 404 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1  104                   8:31:15     1105.81 135.34  29  < 463>  134.080   0.000                                           
 405 MYKOWSKI TADEUSZ                2   54              G M  8:21:57     1105.73 135.68   8  < 443>  123.786   0.000                                           
 406 DYGULSKI TADEUSZ                1    7              G M  8:32:32     1105.58 136.01  12  < 407>  135.470   0.000                                           
 407 DYGULSKI TADEUSZ                1    1              G M  8:32:33     1105.43 136.35  13  < 475>  135.470   0.000                                           
 408 BĄBER WALDEMAR                  2   12              G M  8:21:51     1103.74 136.68   5  < 502>  123.453  17.270                                           
 409 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1    2              G M  8:31:40     1103.52 137.02   5  < 438>  134.261  17.260                                           
 410 ROGOWSKI STEFAN                 1   13              G M  8:33:40     1103.37 137.35   8  < 491>  136.450   0.000                                           
 411 GUS MARCIN                      1   36              G M  8:28:43     1102.60 137.69   7  < 426>  130.897   0.000                                           
 412 WOŹNIAK JANUSZ                  1   17              G M  8:30:32     1102.24 138.02  11  < 413>  132.857   0.000                                           
 413 WOŹNIAK JANUSZ                  1   30              G M  8:30:38     1101.33 138.36  12  < 420>  132.857   0.000                                           
 414 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   34              G M  8:29:59     1101.29 138.69  15  < 455>  132.136   0.000                                           
 415 JELIŃSKI ADAM                   1    1              G M  8:33:53     1101.13 139.03   3  < 427>  136.411  17.220                                           
 416 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    9              G M  8:32:09     1101.10 139.36   4  < 453>  134.499  17.210                                           
 417 KANTAK BOGUMIŁ                  1   53                   8:22:24     1100.89 139.70   4  < 425>  123.740   0.000                                           
 418 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   41              G M  8:22:14     1100.39 140.03  27  < 421>  123.500   0.000                                           
 419 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    7              G M  8:34:04     1100.04 140.37   8  < 442>  136.478   0.000                                           
 420 WOŹNIAK JANUSZ                  1   40              G M  8:30:47     1099.96 140.70  13  < 447>  132.857   0.000                                           
 421 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   32              G M  8:22:18     1099.73 141.04  28  < 444>  123.500   0.000                                           
 422 SUROWIECKI MAREK                2    8              G M  8:23:14     1099.38 141.37   8          124.486   0.000                                           
 423 PATOCKI BENEDYKT                1   12              G M  8:34:32     1099.20 141.71   5  < 595>  136.887  17.170                                           
 424 DYBICH JANUSZ                   2   37              G M  8:32:05     1098.21 142.04   9  < 435>  134.073   0.000                                           
 425 KANTAK BOGUMIŁ                  1   38              G M  8:22:46     1097.31 142.38   5  < 488>  123.740  17.150                                           
 426 GUS MARCIN                      1   17              G M  8:29:21     1096.75 142.71   8  < 569>  130.897   0.000                                           
 427 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   10              G M  8:32:30     1096.55 143.05   6  < 471>  134.327  17.140                                           
 427 JELIŃSKI ADAM                   1   34              G M  8:34:24     1096.55 143.05   4  < 509>  136.411  17.140                                           
 429 SZYMAŃSKI LESZEK                2   39              G M  8:23:28     1095.35 143.72   9  < 490>  124.286   0.000                                           
 430 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1    9              G M  8:30:31     1095.14 144.05  51-  8-  5  131.983  17.120                                           
 431 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   22              G M  8:30:34     1094.69 144.39   2  < 481>  131.983  17.110                                           
 432 SZYCA JÓZEF                     2   23              G M  8:28:00     1094.42 144.72   7  < 553>  129.141  17.110                                           
 433 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   53                   8:34:38     1093.93 145.06  13  < 468>  136.340   0.000                                           
 434 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   28              G M  8:02:48     1093.73 145.39   5  < 439>  101.498  17.090                                           
 435 DYBICH JANUSZ                   2   17              G M  8:32:38     1093.28 145.73  10  < 495>  134.073   0.000                                           
 436 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   43              G M  8:25:23     1092.60 146.06  28  < 458>  126.068   0.000                                           
 437 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   17              G M  8:33:58     1092.57 146.40   8  < 448>  135.442   0.000                                           
 438 MGŁOSIEK ZDZISŁAW               1   11              G M  8:32:57     1092.00 146.73   6          134.261   0.000                                           
 439 POĆWIARDOWSKA ANNA              3    4              G M  8:02:57     1091.96 147.07   6  < 567>  101.498   0.000                                           
 439 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   75                   8:35:06     1091.96 147.07  16  < 476>  136.604   0.000                                           
 441 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   24              G M  8:30:51     1091.25 147.74   2  < 496>  131.878  17.050                                           
 442 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   13              G M  8:35:04     1091.24 148.07   9  < 445>  136.478   0.000                                           
 443 MYKOWSKI TADEUSZ                2   27              G M  8:23:29     1090.79 148.41   9  < 446>  123.786   0.000                                           
 444 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   25              G M  8:23:14     1090.67 148.74  29  < 449>  123.500   0.000                                           
 445 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   48              G M  8:35:09     1090.52 149.08  10  < 494>  136.478   0.000                                           
 446 MYKOWSKI TADEUSZ                2   47              G M  8:23:31     1090.47 149.41  10  < 479>  123.786   0.000                                           
 447 WOŹNIAK JANUSZ                  1   44              G M  8:31:51     1090.33 149.75  14  < 451>  132.857   0.000                                           
 448 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   10              G M  8:34:15     1090.08 150.08   9  < 512>  135.442   0.000                                           
 449 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   91                   8:23:19     1089.87 150.42  30  < 501>  123.500   0.000                                           
 450 PIÓR ZYGMUNT                    1   17              G M  8:35:33     1088.97 150.75  12          136.720   0.000                                           
 451 WOŹNIAK JANUSZ                  1   31              G M  8:32:14     1086.91 151.09  15  < 452>  132.857   0.000                                           
 452 WOŹNIAK JANUSZ                  1   96                   8:32:15     1086.77 151.42  16  < 454>  132.857   0.000                                           
 453 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1    7              G M  8:33:46     1086.71 151.76   5  < 470>  134.499  16.970                                           
 454 WOŹNIAK JANUSZ                  1   35              G M  8:32:17     1086.47 152.09  17  < 466>  132.857   0.000                                           
 455 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   39              G M  8:31:38     1086.35 152.43  16  < 543>  132.136   0.000                                           
 456 KREZYMON JÓZEF                  1   11              G M  8:33:36     1085.83 152.76   4  < 493>  134.208  16.950                                           
 457 GRABOWSKI STANISŁAW             1    6              G M  8:35:37     1085.68 153.10   3  < 548>  136.380  16.940                                           
 458 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   48              G M  8:26:12     1084.92 153.43  29  < 473>  126.068   0.000                                           
 459 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   55                   8:25:40     1083.45 153.77  11  < 465>  125.319   0.000                                           
 460 PIETRAS KRZYSZTOF               2  156              G M  8:21:17     1083.35 154.10  39  < 462>  120.559   0.000                                           
 461 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3   12              G M  8:16:39     1083.08 154.44   5  < 497>  115.510  16.910                                           
 462 PIETRAS KRZYSZTOF               2   24                   8:21:19     1083.03 154.77  40  < 464>  120.559   0.000                                           
 463 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   33              G M  8:33:52     1082.45 155.11  30  < 487>  134.080   0.000                                           
 464 PIETRAS KRZYSZTOF               2   45                   8:21:23     1082.38 155.44  41  < 467>  120.559   0.000                                           
 465 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2  104                   8:25:47     1082.36 155.78  12  < 469>  125.319   0.000                                           
 466 WOŹNIAK JANUSZ                  1   83                   8:32:45     1082.34 156.11  18  < 482>  132.857   0.000                                           
 467 PIETRAS KRZYSZTOF               2   77                   8:21:26     1081.89 156.45  42  < 536>  120.559   0.000                                           
 468 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   41              G M  8:36:03     1081.63 156.78  14  < 477>  136.340   0.000                                           
 469 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2    8              G M  8:25:52     1081.58 157.12  13  < 515>  125.319   0.000                                           
 470 ŻYGOWSKI ZDZISŁAW               1   21              G M  8:34:22     1081.47 157.45   6          134.499   0.000                                           
 471 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   33              G M  8:34:13     1081.39 157.79   7  < 474>  134.327   0.000                                           
 472 NESTEROWICZ JAN                 2   30              G M  8:30:30     1081.03 158.12  31-  1-  1  130.264  16.840                                           
 473 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  119                   8:26:38     1080.89 158.46  30  < 483>  126.068   0.000                                           
 474 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   35              G M  8:34:18     1080.67 158.79   8  < 507>  134.327   0.000                                           
 475 DYGULSKI TADEUSZ                1   55                   8:35:35     1078.73 159.13  14  < 555>  135.470   0.000                                           
 476 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   76                   8:36:40     1078.45 159.46  17  < 523>  136.604   0.000                                           
 477 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   49              G M  8:36:27     1078.21 159.80  15  < 544>  136.340   0.000                                           
 478 KOLASKA ANDRZEJ                 2   23              G M  8:23:40     1077.95 160.13   3          122.527  16.800                                           
 479 MYKOWSKI TADEUSZ                2   43              G M  8:24:51     1077.81 160.47  11  < 480>  123.786   0.000                                           
 480 MYKOWSKI TADEUSZ                2   14              G M  8:24:52     1077.65 160.80  12  < 489>  123.786   0.000                                           
 481 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   52                   8:32:29     1077.56 161.14   3  < 520>  131.983   0.000                                           
 482 WOŹNIAK JANUSZ                  1   10              G M  8:33:19     1077.37 161.47  19  < 576>  132.857   0.000                                           
 483 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   80                   8:27:02     1077.20 161.81  31  < 534>  126.068   0.000                                           
 484 LIEC JAN                        1   64                   8:33:26     1075.42 162.14   6  < 529>  132.743   0.000                                           
 485 GUZ TOMASZ                      3   50              G M  8:12:55     1074.97 162.48   5          110.632  16.750                                           
 486 DOERING KAZIMIERZ               3   53                   8:17:31     1074.39 162.81   5  < 551>  115.515   0.000                                           
 487 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   15              G M  8:35:00     1072.64 163.15  31  < 516>  134.080   0.000                                           
 488 KANTAK BOGUMIŁ                  1   36              G M  8:25:24     1072.27 163.48   6  < 511>  123.740  16.730                                           
 489 MYKOWSKI TADEUSZ                2   56              G M  8:25:28     1072.05 163.82  13  < 508>  123.786   0.000                                           
 490 SZYMAŃSKI LESZEK                2    6              G M  8:25:57     1071.89 164.15  10          124.286   0.000                                           
 491 DAMPS ZBIGNIEW                  3   16              G M  8:13:16     1071.46 164.49  12-  2-  2  110.646  16.710                                           
 491 ROGOWSKI STEFAN                 1   43              G M  8:37:21     1071.46 164.49   9  < 558>  136.450   0.000                                           
 493 KREZYMON JÓZEF                  1    6              G M  8:35:20     1070.81 165.16   5  < 504>  134.208  16.700                                           
 494 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   25              G M  8:37:36     1069.58 165.49  11  < 497>  136.478   0.000                                           
 495 DYBICH JANUSZ                   2   13              G M  8:35:22     1069.45 165.83  11  < 506>  134.073   0.000                                           
 496 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   38              G M  8:33:22     1068.99 166.16   3  < 570>  131.878  16.680                                           
 497 CZUBEK HENRYK i ZBIGNIEW        3    1              G M  8:18:04     1068.88 166.50   6          115.510  16.670                                           
 497 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   51                   8:37:41     1068.88 166.50  12  < 497>  136.478   0.000                                           
 497 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1    3              G M  8:37:41     1068.88 166.50  13  < 568>  136.478   0.000                                           
 500 BADŹMIEROWSKI STANISŁAW         2   25              G M  8:32:21     1068.54 167.50   2          130.736  16.650                                           
 501 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   87                   8:25:35     1068.49 167.84  31  < 505>  123.500   0.000                                           
 502 BĄBER WALDEMAR                  2    9              G M  8:25:35     1068.09 168.17   6          123.453   0.000                                           
 503 KŁOS KRZYSZTOF                  2    4              G M  8:22:54     1067.84 168.51  21-  1-  1  120.559  16.630                                           
 504 KREZYMON JÓZEF                  1    2              G M  8:35:41     1067.83 168.84   6          134.208  16.620                                           
 505 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   94                   8:25:40     1067.72 169.18  32  < 530>  123.500   0.000                                           
 506 DYBICH JANUSZ                   2   23              G M  8:35:36     1067.46 169.51  12  < 510>  134.073   0.000                                           
 507 GNIEWKOWSKI STANISŁAW           1   50              G M  8:35:52     1067.22 169.85   9          134.327   0.000                                           
 508 MYKOWSKI TADEUSZ                2   28              G M  8:26:00     1067.12 170.18  14  < 524>  123.786   0.000                                           
 509 JELIŃSKI ADAM                   1   25              G M  8:37:51     1066.96 170.52   5          136.411  16.590                                           
 510 DYBICH JANUSZ                   2   47              G M  8:35:40     1066.89 170.85  13  < 526>  134.073   0.000                                           
 511 KANTAK BOGUMIŁ                  1   17              G M  8:26:00     1066.72 171.19   7  < 554>  123.740   0.000                                           
 512 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1    2              G M  8:37:00     1066.47 171.52  10  < 513>  135.442   0.000                                           
 513 GOŹDZIELEWSKI STEFAN            1   19              G M  8:37:02     1066.19 171.86  11          135.442   0.000                                           
 514 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ            2    4              G M  8:34:08     1066.07 172.19   6          132.335  16.560                                           
 515 LEWICKI ADAM i ZBIGNIEW         2   33              G M  8:27:34     1065.94 172.53  14          125.319   0.000                                           
 516 GŁADYKOWSKI - SEWERYŃSKI        1   93                   8:35:52     1065.25 172.86  32          134.080   0.000                                           
 517 KRAUZE STANISŁAW                1   35              G M  8:33:05     1064.68 173.20  16-  1-  1  131.044  16.540                                           
 518 PRABUCKI ZENON                  3   17              G M  8:18:37     1064.61 173.53   2  < 584>  115.634  16.530                                           
 519 DAMPS ZBIGNIEW                  3    2              G M  8:13:56     1064.59 173.87   2          110.646  16.520                                           
 520 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   15              G M  8:34:01     1064.24 174.20   4  < 521>  131.983  16.520                                           
 521 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   37              G M  8:34:09     1063.09 174.54   5  < 522>  131.983  16.510                                           
 522 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   35              G M  8:34:11     1062.81 174.87   6  < 528>  131.983  16.500                                           
 523 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   14              G M  8:38:33     1062.65 175.21  18  < 552>  136.604   0.000                                           
 524 MYKOWSKI TADEUSZ                2   15              G M  8:26:31     1062.39 175.54  15          123.786   0.000                                           
 525 MAZELLA JAN                     1   62                   8:36:19     1062.28 175.88   7  < 535>  134.183   0.000                                           
 526 DYBICH JANUSZ                   2    9              G M  8:36:14     1062.11 176.21  14  < 559>  134.073   0.000                                           
 527 LASKOWSKI STANISŁAW             3   51                   8:18:48     1061.92 176.55   4          115.537   0.000                                           
 528 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   45              G M  8:34:19     1061.67 176.88   7  < 577>  131.983   0.000                                           
 529 LIEC JAN                        1   18              G M  8:35:02     1061.66 177.22   7  < 531>  132.743  16.460                                           
 530 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   11              G M  8:26:20     1061.61 177.55  33  < 532>  123.500   0.000                                           
 531 LIEC JAN                        1   19              G M  8:35:04     1061.38 177.89   8  < 582>  132.743  16.440                                           
 532 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   43              G M  8:26:23     1061.15 178.22  34  < 533>  123.500   0.000                                           
 533 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   70                   8:26:25     1060.85 178.56  35  < 587>  123.500   0.000                                           
 534 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   78                   8:28:53     1060.44 178.89  32  < 537>  126.068   0.000                                           
 535 MAZELLA JAN                     1   57                   8:36:35     1060.04 179.23   8  < 556>  134.183   0.000                                           
 536 PIETRAS KRZYSZTOF               2   86                   8:23:46     1059.70 179.56  43  < 547>  120.559   0.000                                           
 537 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   77                   8:28:58     1059.69 179.90  33  < 538>  126.068   0.000                                           
 538 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   26              G M  8:29:00     1059.40 180.23  34  < 539>  126.068   0.000                                           
 539 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2  113                   8:29:02     1059.10 180.57  35  < 575>  126.068   0.000                                           
 540 CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF            3   52                   8:19:07     1058.84 180.90   7          115.537   0.000                                           
 541 KACZYŃSKI MARIAN                3    5              G M  8:18:57     1058.58 181.24  17          115.332   0.000                                           
 542 BARTOŁD ADAM                    1   49              G M  8:33:40     1058.47 181.57  16  < 571>  130.897   0.000                                           
 543 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   58                   8:34:51     1058.36 181.91  17  < 557>  132.136   0.000                                           
 544 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1    1              G M  8:38:53     1057.86 182.24  16  < 545>  136.340   0.000                                           
 545 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   27              G M  8:38:54     1057.72 182.58  17  < 546>  136.340   0.000                                           
 546 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   45              G M  8:38:56     1057.45 182.91  18  < 549>  136.340   0.000                                           
 547 PIETRAS KRZYSZTOF               2   90                   8:24:01     1057.38 183.25  44  < 594>  120.559   0.000                                           
 548 GRABOWSKI STANISŁAW             1   14              G M  8:39:00     1057.21 183.58   4          136.380  16.330                                           
 549 KOCHAŃSKI ANDRZEJ               1   15              G M  8:39:00     1056.90 183.92  19          136.340   0.000                                           
 550 BURCZYK HENRYK                  3   28              G M  8:19:29     1056.15 184.25   2          115.631  16.320                                           
 551 DOERING KAZIMIERZ               3   44              G M  8:19:23     1056.06 184.59   6  < 590>  115.515  16.310                                           
 552 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   94                   8:39:22     1055.94 184.92  19  < 560>  136.604   0.000                                           
 553 SZYCA JÓZEF                     2   44              G M  8:32:19     1055.79 185.26   8          129.141  16.300                                           
 554 KANTAK BOGUMIŁ                  1   21              G M  8:27:13     1055.65 185.59   8  < 561>  123.740   0.000                                           
 555 DYGULSKI TADEUSZ                1   20              G M  8:38:27     1054.65 185.93  15  < 562>  135.470   0.000                                           
 556 MAZELLA JAN                     1   21              G M  8:37:14     1054.62 186.26   9          134.183   0.000                                           
 557 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   40              G M  8:35:21     1054.14 186.60  18  < 563>  132.136   0.000                                           
 558 ROGOWSKI STEFAN                 1    3              G M  8:39:27     1054.08 186.93  10  < 564>  136.450   0.000                                           
 559 DYBICH JANUSZ                   2    4              G M  8:37:12     1054.03 187.27  15  < 581>  134.073   0.000                                           
 560 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   54                   8:39:37     1053.91 187.60  20  < 579>  136.604   0.000                                           
 561 KANTAK BOGUMIŁ                  1   39              G M  8:27:25     1053.85 187.94   9          123.740   0.000                                           
 562 DYGULSKI TADEUSZ                1   43              G M  8:38:35     1053.56 188.27  16  < 565>  135.470   0.000                                           
 563 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   61                   8:35:26     1053.44 188.61  19  < 573>  132.136   0.000                                           
 564 ROGOWSKI STEFAN                 1   47              G M  8:39:32     1053.40 188.94  11  < 583>  136.450   0.000                                           
 565 DYGULSKI TADEUSZ                1   28              G M  8:38:37     1053.29 189.28  17  < 565>  135.470   0.000                                           
 565 DYGULSKI TADEUSZ                1   47              G M  8:38:37     1053.29 189.28  18          135.470   0.000                                           
 567 POĆWIARDOWSKA ANNA              3   36              G M  8:06:26     1052.52 189.95   7          101.498   0.000                                           
 568 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   52                   8:39:42     1052.26 190.28  14  < 574>  136.478   0.000                                           
 569 GUS MARCIN                      1   19              G M  8:34:24     1052.23 190.62   9          130.897   0.000                                           
 570 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   41              G M  8:35:23     1051.80 190.95   4  < 572>  131.878  16.180                                           
 571 BARTOŁD ADAM                    1   23              G M  8:34:28     1051.66 191.29  17  < 577>  130.897   0.000                                           
 572 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   47              G M  8:35:25     1051.52 191.62   5  < 593>  131.878  16.170                                           
 573 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   52                   8:35:41     1051.34 191.96  20  < 585>  132.136   0.000                                           
 574 SZKODOWSKI PIOTR i SZYMON       1   33              G M  8:39:51     1051.04 192.29  15          136.478   0.000                                           
 575 ĆWIKLIŃSKI GRZEGORZ             2   67                   8:29:57     1051.01 192.63  36          126.068   0.000                                           
 576 WOŹNIAK JANUSZ                  1   22              G M  8:36:29     1050.39 192.96  20  < 580>  132.857   0.000                                           
 577 ARMATOWSKI GRZEGORZ             1   40              G M  8:35:40     1050.26 193.30   8          131.983   0.000                                           
 577 BARTOŁD ADAM                    1   71                   8:34:38     1050.26 193.30  18          130.897   0.000                                           
 579 ŚMIGIERSKI ZYGMUNT              1   68                   8:40:05     1050.13 193.97  21          136.604   0.000                                           
 580 WOŹNIAK JANUSZ                  1    9              G M  8:36:35     1049.56 194.30  21  < 588>  132.857   0.000                                           
 581 DYBICH JANUSZ                   2   38              G M  8:37:45     1049.50 194.64  16          134.073   0.000                                           
 582 LIEC JAN                        1   72                   8:36:29     1049.49 194.97   9  < 597>  132.743   0.000                                           
 583 ROGOWSKI STEFAN                 1   37              G M  8:40:02     1049.35 195.31  12  < 586>  136.450   0.000                                           
 584 PRABUCKI ZENON                  3   38              G M  8:20:12     1049.31 195.64   3          115.634  16.090                                           
 585 RÓŻYŃSKI JERZY                  1   44              G M  8:35:56     1049.25 195.98  21          132.136   0.000                                           
 586 ROGOWSKI STEFAN                 1   35              G M  8:40:05     1048.94 196.31  13  < 589>  136.450   0.000                                           
 587 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   52                   8:27:47     1048.54 196.65  36  < 592>  123.500   0.000                                           
 588 WOŹNIAK JANUSZ                  1   82                   8:36:45     1048.18 196.98  22  < 591>  132.857   0.000                                           
 589 ROGOWSKI STEFAN                 1   22              G M  8:40:12     1048.00 197.32  14  < 595>  136.450   0.000                                           
 590 DOERING KAZIMIERZ               3   31              G M  8:20:14     1047.91 197.65   7          115.515  16.050                                           
 591 WOŹNIAK JANUSZ                  1  107                   8:36:52     1047.22 197.99  23          132.857   0.000                                           
 592 BOROWSKI ZBIGNIEW               2   69                   8:27:56     1047.20 198.32  37          123.500   0.000                                           
 593 ARMATOWSKI DARIUSZ              1   46              G M  8:35:57     1047.07 198.66   6          131.878   0.000                                           
 594 PIETRAS KRZYSZTOF               2  140              G M  8:25:09     1046.97 198.99  45          120.559   0.000                                           
 595 PATOCKI BENEDYKT                1   59                   8:40:46     1046.80 199.33   6          136.887   0.000                                           
 595 ROGOWSKI STEFAN                 1    5              G M  8:40:21     1046.80 199.33  15          136.450   0.000                                           
 597 LIEC JAN                        1   43              G M  8:36:50     1046.59 200.00  10          132.743   0.000                                           
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 598 BARTOŁD ADAM                    1   42              G M  8:35:08     1046.06   0.00  19          130.897   0.000                                           
 599 CIESIELSKI - WACHOWSKI          2   32              G M  8:30:35     1045.74   0.00   5          126.099   0.000                                           
 600 BARTOŁD ADAM                    1   22              G M  8:35:18     1044.67   0.00  20          130.897   0.000                                           
 601 BARTOŁD ADAM                    1   76                   8:35:19     1044.53   0.00  21          130.897   0.000                                           
 602 PATOCKI BENEDYKT                1   20              G M  8:41:06     1044.14   0.00   7          136.887   0.000                                           
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 SZCZECINEK                               
            Oddział NOWE - 5 gołębi z 50-tki GMP [ 1]                           
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2   100    5    37    99.15     
              2 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1   100    5    32    99.03     
              3 DYBICH          JANUSZ          2    43    5    16    98.60     
              4 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    17    98.07     
              5 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   136    5    45    98.01     
              6 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   116    5    36    97.59     
              7 PIÓR            ZYGMUNT         1    45    5    12    96.45     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    50    5    19    96.31     
              9 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    83    5    14    95.82     
             10 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    59    5    21    95.71     
             11 BARTOŁD         ADAM            1    75    5    18    95.37     
             12 BIRNA           PIOTR           3    42    5     6    95.22     
             13 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    36    5    11    95.10     
             14 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5     8    94.83     
             15 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    51    5    15    94.70     
             16 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    49    5    15    94.15     
             17 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    36    5    10    93.95     
             18 GUZ             TOMASZ          3    55    5     5    93.74     
             19 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    23    93.47     
             20 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5     7    93.46     
             21 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5     7    92.72     
             22 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    5    18    92.40     
             23 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    80    5    21    92.20     
             24 MAZELLA         JAN             1    58    5     9    91.47     
             25 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    5     6    91.39     
             26 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    57    5     6    91.32     
             27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    36    5     9    91.30     
             28 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     6    91.24     
             29 SZYCA           JÓZEF           2    47    5     8    91.13     
             30 GUS             MARCIN          1    54    5     9    90.97     
             31 ROGOWSKI        STEFAN          1    46    5    15    89.81     
             32 KANTAK          BOGUMIŁ         1    46    5     9    89.59     
             33 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    63    5     6    89.55     
             34 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    19    5     6    88.29     
             35 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5     5    87.46     
             36 DOERING         KAZIMIERZ       3    55    5     7    86.88     
             37 LIEC            JAN             1    62    5    10    86.42     
             38 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    34    5     6    85.33     
             39 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    51    5     8    83.76     
             40 GRDEŃ           ARTUR           3    30    4     4    78.50     
             41 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    59    4     5    71.11     
             42 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    4     4    69.12     
             43 KREZYMON        JÓZEF           1    34    4     6    67.80     
             44 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    47    3     4    57.47     
             45 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    63    3     4    57.17     
             46 GÓRSKI          JAN             1    28    3     3    55.73     
             47 KOLASKA         ANDRZEJ         2    17    3     3    54.97     
             48 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    3     6    53.35     
             49 PRABUCKI        ZENON           3    28    3     3    51.49     
             50 BUJAK           SŁAWOMIR        1    38    2     2    36.82     
             51 WACHOWSKI       ROMAN           2    52    2     3    36.45     
             52 BURCZYK         HENRYK          3    28    2     2    35.74     
             53 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    24    2     2    34.46     
             54 DAMPS           ZBIGNIEW        3    12    2     2    33.23     
             55 FIERKA          PIOTR           2    49    1     2    19.39     
             56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    20    1     1    18.34     
             57 NESTEROWICZ     JAN             2    31    1     1    16.84     
             58 KŁOS            KRZYSZTOF       2    21    1     1    16.63     
             59 KRAUZE          STANISŁAW       1    16    1     1    16.54     
             60 KORDECKI        GRZEGORZ        1    23    0     0     0.00     
             61 MAKOWSKI        EDMUND          1    21    0     0     0.00     
             62 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    0     0     0.00     

 
            - strona 1 -                                                        
                        PZHGP - Oddział NOWE, rok 2018.                         
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 SZCZECINEK                               
            Oddział NOWE - 5 gołębi z całości na spisie [ 2]                    
          ┌───┬─────────────────────────────┬───┬──────┬──────┬─────┬───────┐   
          │L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│Wklad.│ Konk.│Razem│Punkty │   
          │   │                             │Sek│      │ Pkt. │Konk.│       │   
          └───┴─────────────────────────────┴───┴──────┴──────┴─────┴───────┘   
              1 GŁADYKOWSKI -   SEWERYŃSKI      1   100    5    32    99.68     
              2 PIETRAS         KRZYSZTOF       2   136    5    45    99.15     
              3 BOROWSKI        ZBIGNIEW        2   100    5    37    99.15     
              4 ĆWIKLIŃSKI      GRZEGORZ        2   116    5    36    99.01     
              5 DYBICH          JANUSZ          2    43    5    16    98.60     
              6 KACZYŃSKI       MARIAN          3    42    5    17    98.07     
              7 LEWICKI ADAM i  ZBIGNIEW        2    83    5    14    96.73     
              8 KOCHAŃSKI       ANDRZEJ         1    50    5    19    96.53     
              9 RÓŻYŃSKI        JERZY           1    59    5    21    96.50     
             10 PIÓR            ZYGMUNT         1    45    5    12    96.45     
             11 SUROWIECKI      MAREK           2    55    5     8    96.36     
             12 SZYCA           JÓZEF           2    47    5     8    95.74     
             13 BARTOŁD         ADAM            1    75    5    18    95.62     
             14 BIRNA           PIOTR           3    42    5     6    95.22     
             15 SZKODOWSKI PIOT i SZYMON        1    49    5    15    95.15     
             16 GOŹDZIELEWSKI   STEFAN          1    36    5    11    95.10     
             17 MYKOWSKI        TADEUSZ         2    51    5    15    94.70     
             18 ŚMIGIERSKI      ZYGMUNT         1    80    5    21    94.25     
             19 WOŹNIAK         JANUSZ          1    94    5    23    94.10     
             20 SZYMAŃSKI       LESZEK          2    36    5    10    93.95     
             21 GUZ             TOMASZ          3    55    5     5    93.74     
             22 POĆWIARDOWSKA   ANNA            3    65    5     7    93.46     
             23 CIEPLIŃSKI      KRZYSZTOF       3    51    5     7    92.72     
             24 DYGULSKI        TADEUSZ         1    52    5    18    92.72     
             25 KOŁODZIEJCZYK   TOMASZ          2    57    5     6    92.65     
             26 CZUBEK HENRYK   i ZBIGNIEW      3    63    5     6    92.58     
             27 GNIEWKOWSKI     STANISŁAW       1    36    5     9    91.55     
             28 MAZELLA         JAN             1    58    5     9    91.47     
             29 MGŁOSIEK        ZDZISŁAW        1    17    5     6    91.39     
             30 BĄBER           WALDEMAR        2    30    5     6    91.24     
             31 GUS             MARCIN          1    54    5     9    90.97     
             32 KANTAK          BOGUMIŁ         1    46    5     9    90.07     
             33 ROGOWSKI        STEFAN          1    46    5    15    89.81     
             34 DOERING         KAZIMIERZ       3    55    5     7    89.25     
             35 TARGOWSKI       GRZEGORZ        2    59    5     5    88.53     
             36 PATOCKI         BENEDYKT        1    55    5     6    88.50     
             37 ŻYGOWSKI        ZDZISŁAW        1    19    5     6    88.29     
             38 LIEC            JAN             1    62    5    10    88.14     
             39 JELIŃSKI        ADAM            1    29    5     5    87.46     
             40 KREZYMON        JÓZEF           1    34    5     6    86.77     
             41 ARMATOWSKI      DARIUSZ         1    34    5     6    85.33     
             42 ARMATOWSKI      GRZEGORZ        1    51    5     8    84.04     
             43 GRDEŃ           ARTUR           3    30    4     4    78.50     
             44 CIESIELSKI -    WACHOWSKI       2    63    4     4    76.92     
             45 LASKOWSKI       STANISŁAW       3    47    4     4    73.94     
             46 GRABOWSKI       STANISŁAW       1    28    4     4    69.12     
             47 GÓRSKI          JAN             1    28    3     3    55.73     
             48 KOLASKA         ANDRZEJ         2    17    3     3    54.97     
             49 WACHOWSKI       ROMAN           2    52    3     3    54.70     
             50 PRABUCKI        ZENON           3    28    3     3    51.49     
             51 FIERKA          PIOTR           2    49    2     2    39.38     
             52 BUJAK           SŁAWOMIR        1    38    2     2    36.82     
             53 BURCZYK         HENRYK          3    28    2     2    35.74     
             54 BADŹMIEROWSKI   STANISŁAW       2    24    2     2    34.46     
             55 DAMPS           ZBIGNIEW        3    12    2     2    33.23     
             56 JANKOWSKI       FRANCISZEK      3    20    1     1    18.34     
             57 NESTEROWICZ     JAN             2    31    1     1    16.84     
             58 KŁOS            KRZYSZTOF       2    21    1     1    16.63     
             59 KRAUZE          STANISŁAW       1    16    1     1    16.54     
             60 KORDECKI        GRZEGORZ        1    23    0     0     0.00     
             61 MAKOWSKI        EDMUND          1    21    0     0     0.00     
             62 RYDZEWSKI       LESZEK          1    42    0     0     0.00